To właśnie tu odbędzie się VIII Akademia Law Business Quality

Już w październiku (13-15.10) odbędzie się VIII urodzinowa Akademia Law Business Quality. Wraz z uczestniczkami spotkania będziemy świętować 3 lata naszego wyjątkowego projektu. Akademia LBQ została stworzona przez Ilonę Adamską, redaktor naczelną magazynu Law Business Quality.

 

– Celem Akademii jest przede wszystkim integracja kobiet, które chcą od życia czegoś więcej. Kobiet, które stawiają pierwsze kroki w biznesie, ale również takich, które od lat z sukcesem go prowadzą. Program zajęć – co wyjazd inny – powstaje po to, aby wspierać ambitne kobiety w świadomym kształtowaniu ich ścieżki zawodowej, w rozwijaniu samoświadomości oraz inspirowaniu do działania poprzez przekazywaną w jasny sposób wiedzę naszych prelegentek i naprawdę z życia wzięte przykłady. Akademia LBQ to połączenie relaksu w SPA z rozwojem osobistym i warsztatami na najwyższym poziomie. A wszystko w luźnej, rodzinnej i kameralnej atmosferze – wyjaśnia pomysłodawczyni weekendowych spotkań.

2b372a1709ee577453573e440da1da01f757bdf3

Październikowa edycja Akademii odbędzie się w River Style Hotel & SPA, który  znajduje się w Redzie nad rzeką, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiasta i trasy na Półwysep Helski. Nowoczesna architektura obiektu przyciąga ciekawą aranżacją wnętrz i niepowtarzalnym charakterem.

Dzięki bogatej ofercie konferencyjnej to idealne miejsce do organizacji szkoleń i spotkań biznesowych, a strefa SPA to doskonałe dopełnienie każdego pobytu, którego celem jest wypoczynek i relaks w gronie najbliższych.

Pokój dwuosobowy z osobnymi łóżkami

Hotel oferuje:

  • 86 pokoi dwuosobowych
  • Przestronną Restaurację Rzeka Smaków
  • Cafe & Bar
  • Strefę SPA: gabinety zabiegowe, gabinety masażu
  • 4 sale weselne
  • 5 sal konferencyjnych
  • Centrum Rekreacji Bowling
  • Squash
  • Bezpłatny parking przed hotelem
  • Bezprzewodowy internet WI-FI na terenie hotelu

Pokoje znajdują się na czterech kondygnacjach, z których każda posiada indywidualną stylizację, mającą swoje odzwierciedlenie w charakterystycznej kolorystyce:

Parter to soczyste pomarańcze,

I piętro – wesołe żółcie,

II piętro – spokojne zielenie,

III piętro – szafirowy błękit

Cafe & Bar

Restauracja Rzeka Smaków zaprasza na degustację dań kuchni polskiej i europejskiej. To miejsce o wyjątkowej gościnności i wyszukanym smaku, menu zadowoli najbardziej wymagających gości.

Kolejnym atutem obiektu jest Strefa SPA znajdująca się na 4 piętrze hotelu skąd rozpościera się widok na rzekę Reda. Hotel oferuje profesjonalne gabinety masażu i salony kosmetyczne. Zabiegi w SPA to wysokiej jakości rytuały dzięki wykwalifikowanym specjalistom i profesjonalnym kosmetykom.

River Style Hotel & SPA posiada doskonałe zaplecze do organizowania konferencji, szkoleń, spotkań i wszelkiego rodzaju imprez. Centrum konferencyjne składa się z 4 sal o łącznej powierzchni 1100 m2. Każda z sal wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audio-wizualny, bezprzewodowy Internet Wi-Fi i możliwość dostosowania do indywidualnych wymagań.

River (84)

Dopełnieniem tego miejsca jest strefa relaksu z sauną , jacuzzi i salą fitness.  Dla gości lubiących aktywny wypoczynek z nutą rywalizacji hotel proponuje rozgrywki w bowling w profesjonalnym Centrum Rekreacji hotelu z czterema torami bowlingowymi ,dwoma stołami  bilardowymi i piłkarzykami.

Mnogość atrakcji, stylowe wnętrza, wyszukany smak i elastyczność oferty to filary, na których hotel buduje swoją silną pozycję na lokalnym rynku.

Untitled_Panorama1

Jednym słowem – na uczestniczki spotkania czeka mnóstwo atrakcji.

O hotelu możecie przeczytać na http://hotelriverstyle.pl/pl/home

Zapisy ruszają dziś wieczorem po 17.00. Szczegóły podamy na profilu Akademii na Facebooku.

 

 

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności