lederboard

Joanna Kruczek: Torebka klasy biznes


Szykowna, ale nudna „mała czarna”, czy awangardowa, lecz elegancka- jaka powinna być idealna torebka dla bizneswoman?

Wiadomo, że styl biznesowy ma swój ściśle określony dress code. Stonowane kolory, klasyczne kroje i starannie dobrane zestawy – to znak rozpoznawczy biurowych stylizacji. Tu nie ma miejsca na modowy luz – każdy detal powinien być starannie zaplanowany. Chyba każda kobieta przyzna zatem, że choć wizerunek współczesnej bizneswoman jest szykowny, to jednak jest również śmiertelnie nudny. W myśl tej zasady, idealnym dopełnieniem szarej garsonki czy granatowego kostiumu powinna być dyskretna, nierzucająca się w oczy torebka, najlepiej w neutralnym, czarnym kolorze, który pasuje „do wszystkiego”.

Jednak coraz liczniejsze grono kobiet biznesu chce nudzie powiedzieć: „stop!” i choćby przy pomocy drobnego elementu stylizacji zamanifestować swoją osobowość. Dla takich kobiet marka Kruczek przygotowała szeroką gamę torebek, które będą znakomicie współgrać z wizerunkiem profesjonalnej w każdym calu bizneswoman, a jednocześnie nadadzą całej stylizacji nutki świeżości i lekkości.

– Dzisiejsze bizneswoman lubią niebanalne dodatki – zatem nie tylko „mała czarna” ale i inne kolory są w modzie: szykowna i stylowa czerwień czy połączenia czerni i bieli, oraz wszelkie odcienie szarości. Jednak w tym sezonie stawiam w modelach typu kufry na bestsellerowe kolory – zieleń, szmaragd i fuksję… oraz na subtelny połysk! – mówi Joanna Kruczek, projektantka torebek.

12171388_1020415004667068_1159144504_o

Niezwykle ważnym elementem biznesowego looku jest również jakość wykończenia. Każdy detal stroju, czy dodatek, powinien być zatem wykonany ze szlachetnych materiałów, które będą odzwierciedleniem perfekcjonizmu nie tylko w stroju, lecz także w biznesie. Dla Joanny Kruczek to szczególnie ważne zagadnienie. Dlatego też projektantka dba o to, by materiały, z których wykonane są jej torebki były najwyższej jakości:

– W przypadku kufrów by Joanna Kruczek materiał to naturalna skóra, sprowadzana z najlepszych włoskich garbarni. Dodatki również pochodzą z Włoch. Podszewki – atłas i satyna jedwabna – to materiały szlachetne, ponieważ wnętrze torby jest bardzo istotne. Zatem nie ma taryfy ulgowej – wszystko, z czego składa się torba dla bizneswoman – klientki bardzo wymagającej – musi być najlepszej jakości! – przekonuje Joanna Kruczek.

12175777_1020415038000398_19730136_o

Podstawowym warunkiem, jaki musi spełnić idealna torebka dla kobiety sukcesu, jest również jej funkcjonalność. Taka torebka nie jest bowiem zwykłym dodatkiem, lecz musi pomieścić wszystkie niezbędne przedmioty: od smartfonu, poprzez dokumenty czy klucze, aż po podręczną kosmetyczkę! Torebki marki Kruczek idealnie wywiązują się z tego zadania, a dzięki dobrze zorganizowanemu wnętrzu sprawiają, że odnajdziesz się w każdej sytuacji:

– Polecam linię Dzień/Noc – czyli szykowne kufry, które pomieszczą format A4, mają doskonale zorganizowane wnętrze, wiele funkcjonalnych kieszonek i „schowków”, a ze strony wizualnej zachwycają doskonałymi i nietypowymi skórami. – mówi Joanna Kruczek. – Ilość elementów dodatkowych – zdobień, doczepianych elementów – została ograniczona do zera.

12172008_1020415278000374_18668671_o

Perfekcyjna torba w kształcie i w materiale – to klucz do potrzeb kobiety sukcesu.

Torebki marki Kruczek są idealną odpowiedzią na te potrzeby!

Joanna Bielas

 

Photo: Aleksandra Zegarowska www.efemeria.pl
Model: Żaklina Stanek
Mua: Angelika Olsza Make-up Artist www.angelikaolsza.pl
Hair: Aleksandra Rup
Bags by Joanna Kruczek www.joannakruczek.com
Clothes & shoes: Simple
Style: Angelika Olsza

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności