lederboard

Tressore – strzał prosto w serce!


Szukasz idealnego prezentu walentynkowego? Niebanalnego i wyjątkowego? Odkryj Tressore.pl i przekonaj się, że każda kobieta znajdzie tu swój wymarzony fason!

 

Choć walentynki na dobre zagościły w naszym kalendarzu, trudno nie dziwić się opinii, że spora część osób uważa to święto za nieco kiczowate. Najczęściej dochodzimy do takiego wniosku, przyglądając się bliżej prezentom, jakimi zasypują nas nasi mężczyźni co roku, 14 lutego. Masz dość plastikowych serduszek, czerwonych kubków czy supersłodkich ramek na zdjęcia? Bukiet karminowych kwiatów jest twoim zdaniem zbyt banalny? A może niespodziewanie dopadło cię przeziębienie, udaremniając tym samym plany dotyczące romantycznej kolacji tylko we dwoje?

 

male3

Jeśli tak – nie musisz się już martwić- jest pewien sposób, dzięki któremu można świętować Dzień Zakochanych, nie wychodząc z domu, a jednocześnie cieszyć się niebanalnym prezentem, który sprawi ci radość na długi czas! Wystarczy, że podeślesz swojemu ukochanemu link do portalu Tressore.pl, zaznaczając swoje wymarzone modele fantastycznych, świetnie skrojonych ubrań polskich projektantów!

Dlaczego akurat Tressore? Przede wszystkim- to polska marka, która stawia na jakość – sukienki czy bluzki „by Tressore” uszyte są ze świetnych tkanin, które idealnie leżą na kobiecej sylwetce. Poza tym, Tressore to piękne i nowoczesne projekty. W przeciwieństwie do walentynkowych bibelotów, urocze ubrania firmy Tressore cieszyć będą oczy twoje (i twojego ukochanego!) jeszcze przez długi czas… Jednym słowem – supermodny ciuszek od Tressore to praktyczny, niebanalny i elegancki prezent!

 

male2

W dodatku, by sprawić ci radość, twój ukochany nie musi tracić czasu na poszukiwanie idealnej kreacji dla ciebie w galerii, bezradnie wędrując od sklepu do sklepu. Wystarczy tylko, że podeślesz mu linki swoich wymarzonych modeli dostępnych na Tressore.pl, pozwalając wybrać jeden z nich… lub wszystkie! Prawda, że sprytne?

Walentynkowe zakupy na Tressore.pl mają jeszcze jedną zaletę- możesz je sobie zafundować nawet wtedy, gdy jesteś singielką. W końcu- kto zna lepiej twoje potrzeby niż ty sama?

Już dziś zajrzyj zatem na Tressore.pl i przekonaj się, że walentynki to najlepsza okazja, by sprawić sobie wymarzony, oryginalny prezent!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności