Trwa nabór do VI edycji Szkoły Liderek


Jeśli od dawna myślisz o tym, żeby otworzyć własny biznes, ale dotąd niewiele w tym kierunku zrobiłaś – bo np. nie masz pomysłu lub nie wiesz jak ruszyć. Jeśli szukasz najlepszej dla siebie drogi zawodowej, pragniesz rozwijać swoje talenty i lepiej poznać swoją unikalność i  podnieść ogólne kompetencje na rynku pracy. Jeśli brakuje Ci pewności siebie i odwagi lecz jednocześnie czujesz gotowość na zmianę i chcesz nareszcie zrobić pierwszy, duży krok w tym kierunku…

 

 

Koniec czekania, czas działania! Tylko do 15 października trwa nabór do VI edycji Szkoły Liderek, unikalnego studium przedsiębiorczości dla kobiet pod hasłem „Liderka własnego życia: Od Pomysłu do Biznesu”! Zostało 10 miejsc!

Dołącz do Szkoły Liderek, poznaj lepiej siebie i swoje talenty, wzmocnij siłę sprawczą i przygotuj się do otwarcia własnego biznesu z polskimi businesswomen!

Zanim aplikujesz – już teraz otrzymaj jedną z 15 bezpłatnych sesji mentoringu (na żywo lub on-line). Szczegóły poniżej.

 

VI edycja Szkoły Liderek to:

 

  • max 16 Adeptek, gotowych, by stać się Liderką Własnego Życia i przekształcić własne pasje i talenty w dobrze prosperujący biznes

 

  • 6 niesamowitych rozwojowych weekendów w Warszawie w grupie wybranych, inspirujących i wspierających się nawzajem kobiet (ponad 70 godzin praktycznych szkoleń, + liczne spotkania z gośćmi specjalnymi,zaproszenia VIP na inspirujace eventy, networking)

 

  • unikalny autorski projekt, dzięki ktoremu sprawdzisz się w działaniu – nauczymy Cię jak zrealizować bez budżetu każdy, nawet najbardziej śmiały i ambitny pomysł

 

  • mentoring ze strony kobiet przedsiębiorczych, które z sukcesem prowadzą własne firmy

 

  • profesjonalna sesja fotograficzna

 

  • korzyści dla ABSOLWENTEK SZKOŁY LIDEREK – m.in. bezterminowe, długofalowe wsparcie w rozwoju i promocji własnego biznesu lub autorskich projektów w ramach całej społeczności Akademii Kobiet Sukcesu i Szkoły Liderek, która liczy ponad 18 tysięcy kobiet

 

Przez cały okres studium będziesz wzmacniać kompetencje liderki własnego życia, takie jak: kreatywność, innowacyjność, proaktywność, umiejętność obserwowania i analizy rynku, skuteczność we wdrażaniu pomysłów, wiarę w swoje możliwości i pewność siebie, umiejętność korzystania z mentoringu i networkingu, umiejętność promowania siebie i własnego biznesu.

 

Szkoła Liderek 2016

 

Co mówią Uczestniczki poprzedniej edycji?

– Dzięki Szkole Liderek wchodzę na swoją nową drogę zawodową, odważyłam się porzucić to, co dotychczas robiłam, ale nie sprawiało mi przyjemności. Odnalazłam talent, pasję i motywację do działania. Teraz będzie tak, jak chcę!

Ewa Marchlak

– Polecam Szkołę Liderek tym kobietom, które chcą dotrzeć do swoich marzeń oraz nauczyć się, jak zacząć biznes bez nakładów finansowych. Mi się to udało! W szkole Liderek zapoczątkowałam cykl konferencji zatytułowanych „Zbyt Zajęci Żeby Żyć? „. Więcej informacji na stronie www.zbytzajeci.pl

Barbara Karska

Nie czekaj, aż marzenia same się spełnią! Marzenia się spełnia!

Już tylko 10 miejsc czeka jeszcze na najbardziej zmotywowane kobiety, które czują się gotowe, aby wziąć życie we własne ręce i z pomocą praktyków biznesu przygotować i przetestować na rynku swój własny pomysł na biznes. Aplikuj do Szkoły Liderek i zostań liderką własnego życia!

Nabór aplikacji trwa max do 15 października (lub do wyczerpania miejsc), START studium – 21 października!!!

Dowiedz się więcej: http://www.kobietyisukces.pl/szkola-liderek

UWAGA: A jeśli chcesz wziąć udział w bezpłatnej sesji mentoringu z udziałem Mentorki i trenerki Szkoły Liderek – zarejestruj się przez poniższy formularz:

Mamy do rozdania 15 takich sesji dla kobiet, które szukają odpowiedzi na ważne pytania związane z rozwojem zawodowym, a także chcą zobaczyć jak wygląda mentoring w Szkole Liderek.

Aby otrzymać bezpłatną sesję (na żywo lub na skype) –  WYPEŁNIJ FORMULARZ

PATRONAMI MEDIALNYMI KAMPANII WSPIERAJĄCEJ KOBIECĄ PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ SĄ:

Magazyn Imperium Kobiet, Magazyn Law Business Quality, Magazyn Coaching, Magazyn BusinessWoman&Life,  Magazyn VITA

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności