lederboard

Twórca Booksy na 1 miejscu rankingu 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie


Stefan Batory został laureatem tegorocznego zestawienia 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie 2016. To już szósta edycja rankingu przygotowywanego przez redakcję branżowego magazynu Brief. Co roku w zestawieniu znajdują się osoby, które tworzą nową jakość w swojej dziedzinie, kreują trendy i znajdują nowe inspiracje w ugruntowanym obszarze.

 

Stefan Batory zajął pierwsza pozycję w tegorocznym rankingu. Doceniono jego trzy projekty. Firmę software house eo Networks, koncept iTaxi, pozwalający na zamawianie taksówek przez dedykowana aplikację na smatfonie oraz najmłodszy pomysł – Booksy czyli pełny innowacyjny sytem SaaS-owy do zarządzania biznesem usługowym.

Booksy oferuje klientom unikalny model biznesowy. To system SaaSowy, do którego zaprojektowane zostały dwie aplikacje – jedna biznesowa, pozwalająca na zarządzanie swoim salonem, nawet na odległość i bez recepcjonistki, druga dostępna zupełnie bezpłatnie dla klientów, którzy chcą z tych usług korzystać – to unikalne na skalę światową rozwiązanie. Klienci korzystający z Booksy mają też możliwość umawiania się przez www i media społecznościowe.

Booksy to także jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się startupów. W ciągu niecałych dwóch lat aplikacja zdobyła uznanie barberów w Stanach Zjednoczonych i została z sukcesem wdrożona w Polsce i krajach angielskojęzycznych – Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii. Dzisiaj Booksy funkcjonuje w ponad trzydziestu krajach świata, od niedawna także w Indiach i na Filipinach. W styczniu br. zakończył się proces tworzenia zespołów w Argentynie, Brazylii, RPA i Singapurze, a końca czerwca 2016 r. projekt zaistnieje na kolejnych sześciu perspektywicznych rynkach.

– To wyróżnienie to dla mnie kolejny dowód na to ze Booksy jest innowacyjnym projektem – mówi Stefan Batory. – Booksy to nie tylko pierwsza w Polsce aplikacja mobilna do umawiania wizyt z poziomu smartfona, ale przede wszystkim światowy lider, działający w 30 krajach. Cieszy mnie, że wyznaczamy trendy i wprowadzamy nową jakość obsługi klientów na rynku health & beauty nawet na tak konkurencyjnych rynkach jak USA, Singapur czy Wielka Brytania – dodaje na koniec.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności