Umysł i Ciało – Zadbaj o swoją kobiecość


8 października 2016 r. Damosfera zaprasza do udziału w wydarzeniu Umysł i Ciało – Zadbaj o swoją kobiecość w Domu Handlowym Mysia 3, podczas którego odbędzie się Finał Konkursu Polska Modelka Roku 2016.

 

Umysł i Ciało – Zadbaj o swoją kobiecość to wydarzenie skierowane do kobiet pragnących lepiej poznać siebie, poszukujących inspiracji i motywacji do działania zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, a także zainteresowanych nowościami kosmetycznymi oraz chcących zapoznać się jesiennymi kolekcjami uznanych, polskich projektantów.

Gościem specjalnym będzie Iwona Radziszewska, trenerka, socjolożka, dziennikarka i aktorka, autorka książki „Skazani na Sukces”, w której podpowiada jak odnaleźć się na dynamicznym rynku zatrudnienia, jak zamienić porażkę w sukces oraz w jaki sposób sprawić by nasze życie zaczęło podążać w wyznaczonym przez nas kierunku.

 

plakat-wydarzenia-ostateczna-wersja
W ramach wydarzenia zaplanowany jest Finał Konkursu Modelka Roku 2016, organizowany we współpracy z Agencją Modelek Gudejko, który poprowadzi Beata Leńska.

Umysł i Ciało – Zadbaj o swoją kobiecość to także promocja zdrowia. W związku z zaangażowaniem Damosfery w Ogólnopolską Kampanię Społeczną „Diagnostyka Jajnika” będą z nami przedstawicielki Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości, propagującej profilaktykę, dostęp do informacji, edukację i zmianę świadomości w podejściu do chorób kobiecych. Ambasadorką tegorocznej edycji Kampanii została aktorka Anna Korcz wraz ze swoją córką Anią.

Więcej informacji na naszym portalu: http://www.damosfera.com/Umysl-i-Cialo-Zadbaj-o-swoja-kobiecosc-juz-8-pazdziernika.html

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności