lederboard

Uroczyste otwarcie Klubu Imperium Kobiet


21 sierpnia w salonie Primavera Furniture w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie Klubu Imperium Kobiet. Magazyn Law Business Quality był patronem medialnym wydarzenia.

 

_KOP0505

 

– Klub nie jest oczywiście nowatorską inicjatywą, ponieważ tego typu klubów istnieje całe mnóstwo. Nam jednak zależy na specyficznym, zupełnie innym charakterze naszych spotkań.  Ma być na luzie,  jak na spotkaniu z przyjaciółką. Do tego muzyka na żywo w wykonaniu Magdaleny Szymańskiej, wyborne prosecco i  niekończące się rozmowy, wzajemna wymiana kontaktów, dyskusje na wybrany temat. – wyjaśnia Ilona Adamska, red. naczelna IK.

 

_KOP0799

Klub ma za zadanie integrować i wspierać Czytelniczki magazynu Imperium Kobiet. Redakcja chce cyklicznie, raz w miesiącu, organizować spotkania z wyjątkowymi kobietami w największych miastach Polski.  Kolejne wydarzenia – w Krakowie i Poznaniu.

_KOP0543

Imperium Kobiet to ekskluzywny magazyn kierowany do kobiet 30+, ceniących w życiu najlepsze wartości. Kobiet odważnych, poszukujących, które mają poczucie własnej wartości i wiedzą, co dla nich oznacza „sukces”. Żyją pełnią kobiecego świata.

_KOP0633

Magazyn dostępny jest w sieci Empik, Eurokiosk, Art Press oraz na publio.pl

_KOP0639

Zapraszamy na www.ikmag.pl

_KOP0577

Sponsorami i partnerami wydarzenia byli: AXAMI, Klinika Chorób Piersi KORONA, Centrum Edukacyjne Żelazna, Klinika ORTOREH, Prószyński i S-ka, Felicea, M’oundiniq, Kinoteka, Primavera Furniture, Zimny Drań, Sound Fusion.

_KOP0660

fot. Piotr Wroniewicz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności