Urszula. 35-lecie z gwiazdami

To był wyjątkowy jubileusz jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Urszula świętowała 35-lecie pracy artystycznej w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawie! Na koncert „Najlepsze 80-te” przybyli uznani dziennikarze muzyczni, artyści i przyjaciele wokalistki.

 

Urszula to jedna z najpopularniejszych gwiazd w historii polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie niezliczone przeboje, a wśród nich: „Na Sen”, „Dziś już wiem”, „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Konik na biegunach”, „Totalna Hipnoza”, „Szał sezonowej mody”, „Malinowy król” i wiele innych. W rok 2018 wkroczyła świętując jubileusz 35-lecia działalności artystycznej. Zakończyła go niezwykłym koncertem trasy „Najlepsze 80-te” zorganizowanym w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawie.

Podczas show przenieśliśmy się w szalone lata 80- te. Ejtisowe brzmienia zawładnęły sceną w trwającym ponad 2 godziny koncercie! Podczas wydarzenia prowadzonego przez Marka Sierockiego wystąpili goście specjalni – Wanda Kwietniewska (Wanda i Banda) oraz Paweł Stasiak (Papa D.). Oprócz znanych i lubianych utworów Urszuli usłyszeliśmy również takie hity jak: „Hi Fi”, „Nie będę Julią”, czy „Gdzie jest Ola”, na ten wieczór specjalnie zmienione przez Pawła Stasiaka na wersję „Gdzie jest Ula”.

 

Koncertowemu szaleństwu dały się również ponieść inne gwiazdy i przyjaciele Urszuli. Wśród nich znaleźli się: Agata Młynarska, Agnieszka Rylik, Kasia Szklarczyk (zwyciężczyni ostatniej edycji „Top Model”), Eliza Gwiazda, Ewa Kuklińska, Marta Tomczak, Patrycja Wieja, Andrzej Pągowski, Krzysztof Kiersznowski, Mariusz Wawrzyńczyk, Marek Kościkiewicz, Ryszard Rembiszewski i inni.

Kilkuset fanów bawiło się w prawdziwie rock’n’rollowym klimacie, a gdy na scenę wjechał ogromny tort odśpiewalo sto lat jubilatce. Finałem był słynny „Konik na biegunach” zaśpiewany w niecodziennym składzie przez Urszulę, Wandę, Pawła i … Agatę Młynarską, która pełna emocji wbiegła na scenę!

Partnerzy koncertu: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Vegamanagement, Runvido.com, Image4you.eu, PRESS SERVICE – Monitoring Mediów, Bee Music.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności