Vademecum Unijne – bezpłatne konsultacje


19 lutego zapraszamy na Vademecum unijne – czyli spotkanie dotyczące dofinansowania projektów MŚP ze środków UE na lata 2014 i 2020, które odbędzie się w siedzibie Warsaw Office Business Center przy Al. Jerozolimskich 81 w godzinach 17.00-19.30.

Bezpłatne konsultacje organizowane są we współpracy z ADM Consulting Group S.A oraz Warsaw Office Business Center (WOBC.pl). Eksperci z ADM Group podzielą się wiedzą o planowanych dofinansowaniach unijnych i doradzą beneficjentom fundacji jak i skąd pozyskać środki na rozwój swoich firm.

 

Liczba miejsc ograniczona!
Zapisy obowiązkowe: kontakt@twoja-inicjatywa.pl,
W tytule należy wpisać: Vademecum 19.02
Konsultacje odbywają się indywidualnie, co 30 min – godziny ustalone na etapie zgłaszania się.

 

Konsultacje prowadzi:

Wojciech Stelmaszak

Wojciech StelmaszakOd 2005 r. zajmuje się zawodowo tematyką funduszy unijnych. Autor i współautor projektów o charakterze inwestycyjnym, współfinansowanych ze środków unijnych, realizowanych przez sektor publiczny i prywatny. Manager sprzedaży, doradca ds. projektów inwestycyjnych, a następnie dyrektor regionalny ogólnopolskiej firmy konsultingowej działającej w obszarze doradztwa unijnego. Autor, współautor i trener szkoleń oraz konferencji dotyczących aplikowania o środki unijne. Do chwili obecnej zrealizował ponad 400h zajęć szkoleniowych (merytorycznych i praktycznych) dotyczących tej tematyki dla firm i osób fizycznych na terenie całego kraju. W chwili obecnej doradca ds. projektów inwestycyjnych w ADM Consulting Group S.A. w Warszawie i partner Fundacji „Twoja Inicjatywa” w Warszawie.

 

Szczegóły na stronie: http://twoja-inicjatywa.pl/aktualnosci/vademecum-unijne/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności