lederboard

VI Konferencja Twoja Pasja Twoja Firma za nami


Kolejna, VI już Konferencja zorganizowana przez Twoja Pasja Twoja Firma, brand Katarzyny Dziubałki za nami. Uczestnicy zgromadzili się w nowoczesnej Sali Adgar Ochota przy al. Jerozolimskich 181. Organizatorka zaprosiła prelegentów z różnych dziedzin i środowisk. Magazyn Law Business Quality był patronem medialnym wydarzenia.

20140927_KONFERENCJA-23

Pierwszym prelegentem był, już tradycyjnie, Grzegorz Turniak, niestrudzony propagator networkingu. Płynnie przeszliśmy do Personal Brandingu, o którym bardzo profesjonalnie i treściwie opowiadała Anna Szubert, trenerka umiejętności interpersonalnych. Przedstawiona przez nią zasada 4xO, czyli odkryj, oszlifuj, opraw i opakuj mogła być również przesłaniem konferencji, gdyż Aleksandra Frątczak, Personal shopper, Osobista Styliska opowiedziała jak dobrać „opakowanie”, które jest bardzo ważne, bo jesteśmy oceniani przez jego pryzmat. Mimo, iż to tylko pierwsze wrażenie to warto o nie zadbać, gdyż mocno zapisuje się w pamięci osób, które spotykamy.

20140927_KONFERENCJA-35

O „odkrywaniu” i „oszlifowaniu” mówiła Celestyna D. Osiak, Soul Coach, felietonistka. Uczestniczki spotkania odkrywały wspólnie swoje talenty i zastanawiały się, które z nich już wykorzystujemy w swoim życiu zawodowym, a które powinniśmy wykorzystywać żeby lepiej nam się pracowało i żyło. Pracowały również nad odkryciem naszych misji życiowych.

20140927_KONFERENCJA-7

Mieliśmy również okazję poznać historie dwóch kobiet biznesu, a mianowicie Monikę Bałacińska, właścicielkę firmy Royal Day, która zajmuje się organizacją wesel oraz Ilonę Adamską, która oprócz wydawania trzech magazynów, Imperium Kobiet, Law Business Quality, Egipt Exclusive, ma również portale internetowe i nadal szuka nowych wyzwań.

20140927_KONFERENCJA-29

O „oprawie”, czyli komunikacji mówił jeden z najlepszych polskich mówców, Jerzy Ziętkowski. Porcję praktycznej wiedzy dał również kolejny prelegent, Marek Kowalczyk, właściciel firmy Mandarine. Uczył gości jak radzić sobie z dużą ilością projektów, które mamy zrealizować.

20140927_KONFERENCJA-50

Konferencję zamknęła twórczyni „Terapii Sercem”, Danuta Terpiłowska, która próbowała przybliżyć swoją terapię i otworzyć drogę do własnego serca.

20140927_KONFERENCJA-208

Na zakończenie konferencji odbyła się loteria wizytówkowa i wielu uczestników wyszło do domu z ciekawym prezentem i jeszcze szerszym uśmiechem na ustach.

A my już czekamy na kolejną tego typu konferencję, która odbędzie się 22 listopada 2014 w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości! Do zobaczenia!

Beata Tomaszek

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności