lederboard

VIII Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Technologii Bankowych


19 i 20 maja 2016 r. w Sali Konferencyjnej Pure Sky Club przy ul. Złotej 59  w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych akademickich wydarzeń związanych  z bankowością i technologiami – VIII Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego  i Technologii Bankowych. To już ósma edycja organizowana przez Koło Naukowe Prawa Bankowego działającego na Uniwersytecie Warszawskim. Udział w Kongresie jest bezpłatny.

 

W trakcie obu dni mówcy skupią się na tematyce bankowości,  a także bezpieczeństwa sektora bankowego i technologii, które coraz silniej oddziałują na kształt i dynamikę rozwoju usług bankowych. Podczas wystąpień prelegentów zostaną poruszone zagadnienia z zakresu m.in nowych instrumentów płatniczych i form płatności, biometrii, big data, fintech, czy cloud computing.

Wśród partnerów znajdują się m.in. Hitachi Europe, Squire Patton Boggs, Olesiński i Wspólnicy oraz Dawid i Partnerzy.

13173969_506577462877521_6281410346558560767_n

Dotychczas wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym m.in. Komisji Nadzoru Finansowego, Ministerstwa Finansów, Fundacji im. Lesława A. Pagi, Fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju czy programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, a także patronatem medialnym m.in. Polskiej Agencji Prasowej Biznes, Radio Kampus, magazynu MAGIEL, Law Business Quality oraz portali Studentprawa.pl, DlaStudenta.pl, Mojebankowanie.pl, Stockwatch.pl, Korporacyjnie.pl.

Warunkiem uczestnictwa jest elektroniczne wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: http://8kongres.evenea.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Aktualne informacje na:  https://www.facebook.com/kongresprawabankowego

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności