VITO VERGELIS na jesień – zima 2015/2016


Najnowszą kampanię reklamową VITO VERGELIS zrealizował wyjątkowy zespół. Za obiektywem stanęła Zuza Krajewska, stylizacją zajął się Robert Kiełb, twarzą została Charlotte Tomaszewska.

 

Nostalgiczny klimat sesji przywołuje malarskie skojarzenia, co dodaje artystycznego wymiaru zdjęciom. Nieprzypadkowe jest nawiązanie do sztuki romantycznej, zwłaszcza dorobku Caspara Davida Friedricha, której jednym z motywów było przedstawianie potęgi natury.

VITO_VERGELIS_-_Zuza_Krajewska_jz1516_5

Jednak w przeciwieństwie do ówczesnych artystów, na zdjęciach Zuzy Krajewskiej przyroda jest scenerią a nie centralnym punktem. Siła natury harmonizuje z potęgą krawiectwa: mocnymi i dużymi płaszczami VITO VERGELIS, oversize’owymi fasonami, długościami maxi, fakturami i szlachetnymi materiałami – wełną z pierwszej strzyżyny i alpaki.

VITO_VERGELIS_-_Zuza_Krajewska_jz1516_1

Sesja podkreśla siłę i uniwersalność klasyki. Plastyczność zdjęć zdumiewa i zastanawia. Skłania do zadania pytań o to, dokąd zmierza moda, dokąd zmierza klasyczne krawiectwo? VITO VERGELIS zna na nie odpowiedź, bo wartości, które kultywuje marka są ponadczasowe.

VITO_VERGELIS_-_Zuza_Krajewska_jz1516_6

 

Fotograf: Zuza Krajewska / LAF AM

Modelka: Charlotte Tomaszewska / GAGAMODELS

Stylizacja: Robert Kiełb / LAF AM

Make up: Sylwia Rakowska / VAN DORSEN TALENTS

Włosy: Gor Duryan / D’Vision ART

Więcej informacji: www: vitovergelis.pl/press-room/

Facebook: facebook.com/ModaVitoVergelis

Showroom: fotomoda.eu

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności