Walutomat.pl dostępny w aplikacji

Długo wyczekiwana, pełna wersja Walutomatu dostępna jest już w aplikacji mobilnej na systemy Android i iOS. Aplikacja ma wszystkie funkcjonalności, które oferuje Walutomat.pl, w tym wpłaty przez Przelewy24, wystawianie i zatwierdzanie ofert, natychmiastowe wymiany 24/7, czy przelewy zagraniczne.

 

Aplikacja Walutomat.pl daje też szybki dostęp do aktualnych kursów. Tabelę kursową i pary walutowe widać po jednym kliknięciu, nie wymagającym zalogowania się. Samo logowanie do aplikacji mobilnej jest bezpieczne i szybkie za pomocą kodu PIN.

Bardzo ważne dla nas było, aby aplikacja miała nie tylko wszelkie funkcje, znane dotychczas użytkownikom Walutomatu, ale również, by nawigacja i sposób poruszania się po niej, były intuicyjne i łatwe – mówi Maciej Sawicki, UX designer Walutomat.pl.

Aplikacja jest pełnym odwzorowaniem strony Walutomat.pl, zawiera jej wszystkie funkcjonalności. Umożliwia wpłaty PLN poprzez Przelwy24, realizację natychmiastowych wymian całą dobę, także w weekendy. Przez aplikację można wybrać także opcję wypłaty gotówki w euro. Dostępna jest na smartfony i na tablety w systemie Android oraz iOS.

Więcej o aplikacji: https://www.walutomat.pl/aplikacja-mobilna/.

*** Walutomat.pl jest najdłużej działającym polskim serwisem wymiany walut. Skupia 280 tys. osób, które wymieniają waluty między sobą, po bardzo atrakcyjnych kursach. Serwis jako pierwszy wprowadził możliwość wpłat przez Pay by link, we współpracy z Przelewy24. Umożliwia także m.in. przelewy zagraniczne do ponad 30 krajów świata, czy wypłatę gotówki w euro.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności