lederboard

Warsztaty Przedsiębiorcą być! – w Raciborzu!


Fundacja Twoja Inicjatywa! zachęca do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z cyklu Przedsiębiorcą być!, które odbędą się 12 maja w Raciborzu.

Głównym celem Fundacji Twoja Inicjatywa! jest wspieranie polskiej przedsiębiorczości oraz aktywizacja osób zainteresowanych własną działalnością gospodarczą. Twoja Inicjatywa!, chcąc wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom przedsiębiorczych osób, organizuje liczne szkolenia, warsztaty, konsultacje, spotkania networkingowe.

Jednym z projektów Fundacji są warsztaty prowadzone pod hasłem Przedsiębiorcą być!

Spotkania te są całkowicie bezpłatne. Warsztaty adresowane są zarówno do osób, które dopiero planują powołać do życia własny biznes, jak i do tych, którzy już założyli firmę, lecz wciąż chcą się dokształcać w tym temacie oraz nawiązywać nowe relacje biznesowe.

Na kolejną edycję warsztatów zapraszamy 12 maja do Raciborza. Spotkanie odbędzie się w Zamku Piastowskim, przy ul. Zamkowej 2.

Warto podkreślić, że prowadzący spotkania Przedsiębiorcą być! to doświadczeni eksperci, którzy potrafią zgromadzoną wiedzę przekazać w sposób atrakcyjny i ciekawy, nawet dla biznesowego laika. Uczestnicy szkolenia mogą zatem aktywnie w nim uczestniczyć, zadając pytania, nawiązując ciekawe relacje i kontakty, które w przyszłości mogą okazać się bardzo owocne!

Podczas tej edycji warsztatów omówione zostaną takie zagadnienia jak:
– Rozpoczęcie działalności gospodarczej, ze szczególnym naciskiem na podstawowe zasady księgowości, ulgi dla przedsiębiorców oraz kwestie podatkowe. – Kamila Ciszczonik, Tax Care.
– Możliwości wsparcia finansowego dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. – Tomasz Kała, k2biznes.
– Skuteczna optymalizacja kosztów. – Kamila Ciszczonik, Tax Care

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Dodatkowe informacje i rejestracja dostępne na stronie: www.twoja-inicjatywa.pl.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności