lederboard

Warsztaty Przedsiębiorcą być! zawitają do Opola


Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza na bezpłatne warsztaty z cyklu Przedsiębiorcą być!, które odbędą się 11 maja w Opolu.

Fundacja Twoja Inicjatywa! zajmuje się wspieraniem rozwoju polskiej przedsiębiorczości oraz aktywizacją osób zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Jednym z projektów Fundacji są bezpłatne warsztaty prowadzone pod hasłem Przedsiębiorcą być! Spotkania te kierowane są zarówno do osób, które dopiero planują powołać do życia swój biznes, jak i do tych, którzy właśnie założyli firmę, lecz chcą się doszkalać i nawiązywać nowe relacje biznesowe.

Kolejna edycja warsztatów odbędzie się 11 maja 2015, w budynku West Technology & Trading Opole, przy ulicy Oświęcimskiej 100 E.

Spotkanie poprowadzą profesjonaliści z firm: k2biznes, Tax Care oraz z Fundacji Twoja Inicjatywa!, którzy posiadaną wiedzę przekażą atrakcyjny i przystępny dla każdego sposób.

Celem warsztatów jest zdobycie i pogłębienie wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu:

– Możliwości wsparcia finansowego dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą- prelekcję poprowadzą Marcin Kucia i Tomasz Kała, k2biznes
– Rozpoczęcia działalności gospodarczej z naciskiem na podstawowe zasady księgowości, ulgi dla przedsiębiorców, kwestie podatkowe. – przedstawi Kamila Ciszczonik z firmy Tax Care.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Dodatkowe informacje i rejestracja dostępne na stronie: www.twoja-inicjatywa.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności