lederboard

We Wrocławiu coraz więcej mieszkań

To wyjątkowo dobry okres dla branży mieszkaniowej – zwłaszcza że popyt na mieszkania zarówno w celach prywatnych, jak i inwestycyjnych nie słabnie. Wrocławski deweloper WPBM „Mój Dom” S.A. podsumowuje kolejny rok swojej działalności.

 

 

Nowe mieszkania na sprzedaż

Ruszyła sprzedaż III etapu inwestycji Pixel House. Osiedle mieści się przy ulicy Legnickiej, vis-à-vis Centrum Handlowego Magnolia. Zakończenie budowy jest planowane na I kwartał 2019 roku. W nowym etapie powstaną 142 mieszkania o metrażu od 31,5 do 82,8 metrów kwadratowych. Budynek został zaprojektowany przez biuro architektoniczne Bzdęga-Wiśniewski.

Kameralna inwestycja przy Parku Wschodnim

W 2017 roku zakończono budowę inwestycji Rybnicka Park. Znajdują się w niej tylko 53 mieszkania. Budynek ma zróżnicowaną wysokość, dzięki czemu dwukondygnacyjne lokale mieszkalne mają po dwa tarasy. W obiekcie znalazł się także podziemny garaż i pomieszczenie do przechowywania rowerów. Mieszkania mają powierzchnię od 38 do 114 metrów kwadratowych.

Media społecznościowe

Latem deweloper wystartował z akcją #mieszkaniepodwynajem na facebooku. To odpowiedź na coraz częstsze kupowanie lokali w celach inwestycyjnych. Co tydzień na profilu proponowane jest jedno mieszkanie z oferty, które ma potencjał wydzielenia stref i wynajmu na pokoje lub spełnia wymogi zainteresowanych.

Targi mieszkaniowe

Deweloper był także obecny podczas targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie we Wrocławiu, organizowanych przez Murator EXPO. To cykliczne wydarzenie tworzone z myślą o tych, którzy poszukują własnego „M”. W jednym miejscu mogą zapoznać się z ofertą mieszkaniową, zaczerpnąć wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych czy skorzystać z indywidualnych konsultacji.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności