lederboard

Webinary – biznes w czasie kwarantanny

W okresie biznesowego spowolnienia mamy czas na nadrobienie zaległości merytorycznych, które dotychczas były odsuwane na dalszy plan i przekładane na niesprecyzowane „kiedyś”. Z myślą o przedsiębiorcach Towarzystwa Biznesowe uruchomiły specjalny cykl webinarów.

 

Panująca kwarantanna w mniejszym lub większym stopniu dotknęła każdego z nas. Szczególną kreatywnością muszą obecnie wykazać się przedsiębiorcy, od których uzależnione jest dalsze funkcjonowanie gospodarki i utrzymanie etatów. Towarzystwa Biznesowe, które w związku z odgórnym zakazem zgromadzeń zrezygnowały z organizacji regularnych spotkań swoich członków, skupiły się na dostarczaniu atrakcyjnych treści za pośrednictwem wirtualnych środków przekazu. W ten sposób wspierają przedsiębiorców i pozwalają im efektywnie wykorzystać nadchodzące tygodnie. Wśród prowadzących znajdują się m.in. Ksawery Szlenkier z zajęciami związanymi ze storytellingiem w komunikacji, Maciej Przepióra, który opowie o sztuce pracy zdalnej czy Nikodem Multan z tematem zarządzania kryzysowego w świetle specustaw.

Przedsiębiorcy mogą wykorzystać ten czas na przygotowanie się do powrotu na rynek w wielkim stylu, z nową wiedzą i umiejętnościami. Na pewno niejedną firmę czekają przetasowania kadrowe i wprowadzenie nowych metod zarządzania, które sprawdzą się w przypadku kolejnych nieprzewidzianych utrudnień. Różnorodny zakres tematyczny pozwoli każdemu z członków Towarzystw Biznesowych skorzystać z wiedzy ekspertów mówi Maciej Gnyszka, założyciel Towarzystw Biznesowych.

Webinary tymczasowo zastępują regularne spotkania członków Towarzystw Biznesowych, podczas których następowała wymiana wiedzy między specjalistami z różnych branż. Głównym celem stowarzyszenia jest łączenie przedsiębiorców mających podobne poglądy, przede wszystkim skupione na etycznym prowadzeniu biznesu i wzmacnianiu polskiej gospodarki. Dlatego zdecydowano się na utrzymanie dotychczasowej weryfikacji uczestników i zamkniętą formę spotkań online, wymagającą rejestracji.

Od środy 18.03 uczestnicy mogą wziąć udział w dwóch spotkaniach dziennie, odbywających się o godzinie 9:00 i 13:00.

Pełen program wraz z rejestracją są dostępne na stronie:

https://towarzystwabiznesowe.pl/webinary/

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności