Wedding Art Show – pierwsze tego typu wydarzenie w branży ślubnej w Polsce

Przed nami kolejna, druga już, odsłona Wedding Art Show – tym razem w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy. Wydarzenie to skierowane jest do przyszłych Par Młodych, konsultantek ślubnych, wedding plannerek i  wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji do rozwijania swojej działalności w branży ślubnej.

 

Zgodnie z obietnicą  organizatorzy przygotowali dla swoich Gości jeszcze więcej atrakcji i mają nadzieję sprawić, że ten wyjątkowy event nie tylko zaspokoi ciekawość przyszłych par młodych, ale i odpowie na wszystkie nurtujące ich pytania, związane z organizacją ślubu czy wesela, a dodatkowo stanie się niezwykle pozytywnym przeżyciem, które zapadnie w pamięci na dłużej…

Po raz kolejny Gwiazdami wieczoru będą — znana z bijących rekordy popularności programów telewizyjnych – „I nie opuszczę Cię aż do ślubu„, „ W czym do ślubu?”, „Przedślubne rozgrywki„, autorka bloga „Wedding Dream„ i niekwestionowana znawczyni tematu, Izabela Janachowska oraz najpopularniejsza modelka plus size, Ewa Zakrzewska. Tym razem jednak wśród nas pojawi się też nowy, wyjątkowy Gość – Katarzyna Figura.

– Postaramy się zaskoczyć przyszłe pary młode — chociażby kolekcjami mody ślubnej prosto z Paryża, niezwykłą muzyką czy czarnymi różami o zapachu czekolady. Nie zabraknie bajkowych dekoracji kwiatowych czy ekspozycji aranżacji sali bankietowej, w tym niespotykanych mebli– przekonują organizatorzy.

Także przedstawiciele innych branż zaprezentują swoje usługi i produkty, bez których realizacja ślubu i wesela byłaby niemożliwa. Zjawiskowe suknie, eteryczna bielizna, jedyne w swoim rodzaju obrączki, fotografia… Do tego degustacja kulinarna i pokaz barmański. Mariaż tych elementów uczyni Wedding Art Show niezapomnianym!

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski, „Imperium Kobiet” oraz Radio Eska.

To wyjątkowe i ekskluzywne wydarzenie już 30 września w industrialnych wnętrzach bydgoskiego Muzeum Wodociągów.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności