lederboard

Wenusjanki – Ekskluzywne konferencje dla kobiet


Nowy rok, nowe możliwości, nowa energia. Pod takimi hasłami odbędzie się pierwsza w tym roku konferencja Wenusjanek w Warszawie. 19 stycznia zapraszamy do Hotelu Sofitel Victoria, aby wspólnie z uczestniczkami wydarzenia rozmawiać o możliwościach jakie daje wykorzystanie Internetu w codziennej pracy.

Jako pierwsza wystąpi Monika Adamska – na co dzień pracuje w dziale Human Resources w firmie Microsoft, jednak jej największą pasją są zwierzęta. Od kilku lat po pracy zajmuje się opieką nad naszymi pupilami co w języku angielskim doczekało się określenia petsitting. Jak wygląda taka praca, kto korzysta z jej usług oraz jak w tym wszystkim można wykorzystać aplikacje mobilne – to przykłady pytań, które z pewnością padną w trakcie konferencji.

Jako drugi wystąpi Piotr Waglowski – znany w kraju prawnik i publicysta z zagadnień związanych z prawem i Internetem. W trakcie rozmowy Piotr opowie o możliwościach jakie daje nam wykorzystanie sieci w codziennym monitorowaniu ważnych dla nas, z punktu widzenia istniejącego prawa, elementach. Podzieli się też swoją pasją związaną z heraldyką i badaniem historii drzew genealogicznych. Podpowie jak stworzyć własne.

Na koniec uczestniczki konferencji będą mogły wysłuchać rozmowy z jednym z bardziej rozpoznawalnych blogerów w kraju, a z pewnością najbardziej znanego z branży finansów. Michał Szafrański podzieli się swoim doświadczeniem w zakresie profesjonalizacji w ramach blogowania. Opowie o cieniach i blaskach jakie się z tym wiążą. Szczególną uwagę skupi jednak na kobiecych finansach, zarządzaniu budżetem domowym oraz na aktualnym czasie przecen i tym, jak w tym wszystkim faktycznie oszczędzać pieniądze.

Chętne panie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Koszt uczestnictwa wynosi 50 zł, a więcej informacji znajdziecie na stronie www.wenusjanki.com.pl lub na profilu inicjatywy na Facebooku: www.facebook.com/Wenusjanki.

Organizatorem wydarzenia jest firma Com Creation zajmująca się komunikacją adresowaną do kobiet.

Partnerami wydarzenia są: Bourjois Polska, Manufaktura Owocu, Princessa, Nestle Waters, GWfoksal, DS Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.

ZAPRASZAMY!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności