lederboard

Weź udział w innowacyjnej konferencji „Masz w sobie MOC!”


Serdecznie zapraszamy na największe od 7 lat wydarzenie w Akademii Kobiet Sukcesu i zarazem V edycję niesamowicie energetycznej konferencji, która odbędzie się w niedzielę 24 stycznia na Akademii Finansów i Biznesu Vistula: „Masz w sobie MOC!”

 

Czego się dowiesz?
– jak dzięki swej wyjątkowości uzyskiwać wyjątkowe rezultaty
– skąd czerpać inspirację oraz pomysły w kontekście pisania i tworzenia książek
– jak być innowacyjnym oraz myśleć niesztampowo
– jak się nie poddawać podczas trudnych momentów i skąd czerpać siłę w takich chwilach
– jak wdrażać nowe pomysły w życie
– zdobędziesz umiejętności dostosowania wizerunku do sytuacji
– dowiesz się, jak poczuć pewność siebie, swobodę i autorytet

Masz w sobie MOC to konferencja inna niż wszystkie – energetyczna i inspirująca, ale również dla szukających pogłębionej i wartościowej wiedzy.

Będziesz miała okazję nabrać mocy i inspiracji aż od 8 wybitnych ekspertów ze świata nauki, rozwoju osobistego, sportu, psychologii i biznesu. Wśród nich m.in.

Maciej Bennewicz – Menedżer, coach, pisarz, socjolog po UW. wykłada coaching na Norman Benett Academy, SGH i WSM. Autor podręcznika „Coaching i mentoring w praktyce”, 14 poradników rozwoju osobistego oraz 4 powieści.

Anna Urbańska – Jedna z nielicznych na świecie neurocaochów, wykładowca na wyższych uczelniach oraz autorka książki “Otrzep kolana i biegnij”.

Karolina Hamer – Szesnastokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy w pływaniu, paraolimpijka oraz laureatka wielu prestiżowych nagród, m.in. Nagrody Najlepszego Sportowca z niepełnosprawnością ruchową w Polsce oraz Wyróżnienia Komitetu Paraolimpijskiego za łączenie działalności społecznej z uprawianiem sportu.

Prof. Jerzy Bralczyk – wybitny językoznawca, najbardziej błyskotliwy specjalista od polszczyzny, ekspert w zakresie języka mediów, reklamy i polityki.

Baner_2

UWAGA! Tylko do 14 stycznia trwa przedsprzedaż biletów po niższej cenie.

W przedsprzedaży dostępny jest też specjalny bilet grupowy – jeśli chcesz zainspirować swoich bliskich czy podzielić się inspiracją z przyjaciółmi – zabierz ich na konferencję Masz w sobie MOC!

Szczegółowy program i zapisy na www.kobietyisukces.pl

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności