Weź udział w konferencji: Zmiany w życiu – pierwszy krok


12 września 2015 roku zapraszamy na konferencję „Zmiany w Życiu – pierwszy krok”. To wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą dla siebie dobrego życia. BUDUJMY ŚWIADOMOŚĆ SIEBIE i własnych decyzji, odejdźmy od stereotypów. Za mniej możesz mieć więcej, odkryj swoje prawdziwe potrzeby.

Odważ się na największą i najważniejszą inwestycję – inwestycję w SIEBIE. Na konferencji „Zmiany w Życiu – pierwszy krok” pokażemy, jak przygotować się do świadomych zmian tak aby, wprowadzić je konsekwentnie w życie kroku po kroku.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

Podczas konferencji wystąpią eksperci zmiany – ludzie sukcesu, którzy osiągnęli to, o czym marzyli; psychologowie, coachowie, pasjonaci życia, którzy krok po kroku pokażą, co powstrzymuje nas przed zmianą i jak się do niej przygotować. NASZE SPOTKANIE TO 9 WARTOŚCIOWYCH GODZIN TYLKO DLA CIEBIE!

Czas między prelekcjami wypełnią praktyczne warsztaty.

Wierzymy, że motywacja nie ma granic, dlatego jako pierwsi na rynku organizujemy konferencję motywacyjną, która będzie tłumaczona w całości na język migowy. Dodatkowo, jedna z prelekcji zostanie przedstawiona w całości w języku migowym i będzie tłumaczona na język ogólnopolski.

SZCZĘŚLIWY TY, TO SZCZĘŚLIWE TWOJE OTOCZENIE!

Bądź gotów na zmiany! Spotkajmy się 12 września i razem zróbmy ten pierwszy krok! Zapisz się już dziś!

DLA CZYTELNIKÓW LAW BUSINESS QUALITY – 10% RABATU PO WPISANIU KODU „LBQ”! Promocja ważna do 31 lipca!

Szczegółowe informacje i program: http://www.zmianywzyciu.pl/konferencja

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/599413153535718/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności