Wielcy zwycięzcy dwóch plebiscytów magazynu Law Business Quality

Ponad 350 osób pojawiło się 11 października w warszawskim klubie LOFT44 na finale 3. edycji plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu 2019 oraz 2. edycji Bestsellery Roku  2019. Wydarzenie połączone było z 4. urodzinami magazynu Law Business Quality oraz premierą książki „Diamenty Kobiecego Biznesu. Kobiety, które zmieniają świat”. Wieczór uświetnił występ zespołu Blue Café, który otrzymał tego dnia specjalną statuetkę ZESPÓŁ BEZ GRANIC. 

 

 

Magazyn Law Business Quality kilku lat wspiera i promuje kobiece biznesy. Nagradza i wyróżnia kobiety z sektora MŚP, które odważnie i z sukcesem realizują swoje zawodowe pasje. Docenia kobiety, które działają zgodnie z zasadami biznesowego fair play i stanowią inspirację dla innych. Nagradza statuetkami Bestsellery Roku firmy, których produkty i usługi wybijają się ponad przeciętność, są synonimem luksusu i najwyższej jakości.

Podczas Gali wręczono również 7 statuetek BESTSELLERY ROKU 2019 dla marek kosmetycznych, odzieżowych, gabinetów medycyny estetycznej oraz hoteli. Wśród nagrodzonych firm jest m.in. marka WOJEWODZIC, producent skórzanej galanterii z Nowego Sącza.

– Jesteśmy szczęśliwi, że nasza ciężka praca została dostrzeżona. Nagroda „Bestseller Roku 2019” będzie dla nas i całego zespołu Wojewodzic motywacją do dalszej pracy i dalszych projektów na rzecz kobiecego piękna. Dziękujemy za zaproszenie na ten niezwykły wieczór. Gala była wspaniała, a koncert Blue Cafe magiczny. – powiedzieli po gali Monika i Włodzimierz Wojewodzic.

Jedną z nagrodzonych marek jest także Kelly Couronne, której twórczynią i główną projektantką jest pochodząca z Wietnamu Kelly Truong. Redakcja Law Business Quality doceniła wysoką jakość produktów oferowanych przez markę Kelly Couronne oraz innowacyjność w tworzeniu kosmetyków do makijażu.

– Jestem dumna i szczęśliwa z powodu otrzymania nagrody. To dowód, że ciężka praca zostaje prędzej czy później dostrzeżona i doceniona. Nasze produkty kierujemy do kobiet wymagających, dla których jakość ma ogromne znaczenie. Dla kobiet, które nie zadowoloną się tylko ładnym opakowaniem. Liczy się zawartość. Liczy się kosmetyk, jego trwałość. Dziękujemy redakcji za przyznania tej prestiżowej statuetki. Jest ona dla nas motywacją do dalszego rozwoju i stawiania sobie poprzeczki jeszcze wyżej. – powiedziała po odebraniu nagrody Kelly Truong.

Do grona zwycięzców należy również Ewelina Niklas, współzałożycielka marki CHERRY SOAP. Pojawiła się ona także w najnowszej książce Ilony Adamskiej pt. „Diamenty Kobiecego Biznesu. Kobiety, które zmieniają świat” opowiadając o swojej drodze do sukcesu.

–  Zdobyta w piątek statuetka jest dla mnie źródłem zawodowej satysfakcji, bo choć praca sprawia mi nie tylko ogromną przyjemność i jest moją największą pasją, ogromne znaczenie ma fakt, że to, co robię jest doceniane. Nagroda to też motywator do jeszcze lepszych wyników i dalszego rozwoju marki. To wreszcie duża przyjemność i zaszczyt bycia w gronie tylu wspaniałych kobiet. Udział w książce i nagroda DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU daje mi ogromne poczucie spełnienia i świadomość, że wybrana przeze mnie droga zawodowa jest słuszna. – powiedziała Ewelina Niklas.

W gronie zwycięzców i bohaterek książki o kobietach sukcesu nie mogło zabraknąć marki KUMAZU i jej założycielki Kariny Kondeja-Wojtczak:

– Czuję się wielce zaszczycona, że mogłam otrzymać statuetkę podczas tej niesamowitej gali. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i jednocześnie bardzo cenny drogowskaz, który upewnia mnie, że moje działania związane z rozwojem marki KUMAZU mają sens i idę właściwym torem. Takie uznanie mobilizuje mnie do dalszej – jeszcze bardziej wytrwałej pracy. Statuetka DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU jest niejako „gwarantem jakości” – potwierdzającym naszym Klientom, że dokonali słusznego wyboru korzystając z naszych produktów.

Nagrodę specjalną Za Wspieranie i Działanie na rzecz Kobiet odebrał również dr Mateusz Grzesiak. Ceniony wykładowca, psycholog, autor wielu publikacji od lat współpracuje z kobietami, od marca zaś aktywnie wspiera projekty wydawnictwa I.D.MEDIA, będąc ekspertem w dwóch ostatnich książkach Ilony Adamskiej „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej” oraz „Dziękuje Ci za…” o trudnej relacji matka – córka.

Gościem Specjalnym wydarzenia była ceniona psycholożka Katarzyna Miller, która również odebrała statuetkę za angażowanie się w działalność na rzecz kobiet oraz wspieranie projektów książkowych wydawnictwa I.D.MEDIA.

Główną atrakcją wieczoru był występ zespołu Blue Café, który również otrzymał od redakcji Law Business Quality statuetkę ZESPÓŁ BEZ GRANIC.

I.D.MEDIA

fot. Piotr Wroniewicz

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności