lederboard

Wielki sukces agencji PR I.D.MEDIA


Aż 5 firm, które współpracują z Agencją I.D.Media zostało laureatami wyjątkowego konkursu PRESTIŻOWY PRODUKT ROKU 2016!

 

Przedstawiciele świata biznesu, kultury i nauki – w sumie ponad 170 osób – gościło 17. czerwca na niezwykłej gali zorganizowanej przed redakcję „Law Business Quality”. W tym znakomitym gronie nie zabrakło również gwiazd, takich jak: Anna Korcz, Artur Partyka, Ewa Kuklińska, Anna Powierza, Agata Załęcka, Anna Kalata i Stan Borys. Natomiast znany i sprawdzony duet: Ryszard Rembiszewski oraz Ilona Adamska, poprowadzili tę wspaniałą galę!

DSC_1784

Okazją do spotkania w tak wyśmienitym gronie był plebiscyt „Prestiżowy Produkt Roku 2016”, którego organizatorem jest redakcja magazynu „Law Business Quality”. Ideą konkursu jest promowanie firm, które osiągają znakomite wyniki finansowe, ale także stawiając na rozwój, poszukują odważnych, innowacyjnych rozwiązań.

DSC_1128

Konkurs „Prestiżowy produkt roku 2016” to znakomita forma promocji dla wszystkich firm, których misją jest jakość, zadowolenie klienta i nieszablonowe pomysły! Nic dziwnego zatem, że plebiscyt cieszył się ogromnym zainteresowaniem – zgłoszono aż 64 firmy, spośród których jury w składzie: Monika Zamachowska, Anna Korcz, Paulina Holtz, Anna Kalata, Iwona Kossmann, Olga Kozierowska, Anna Kazakow, Ewa Hartman i Magdalena Kowalska, wybrało 42 marki.

Wśród nagrodzonych prestiżowych produktów nie zabrakło dużych i powszechnie znanych marek, jak i firm, które dzięki wysokiej jakości usług, specjalizacji i profesjonalnemu podejściu podbiły serca klientów. Najlepszym tego dowodem jest uhonorowana w plebiscycie Klinika Korona:

– To dla nas ogromny zaszczyt i wielka radość, że Klinika Korona została dostrzeżona i doceniona przez tak fantastyczne jury. Cieszymy się niezmiernie z przyznanej statuetki i dołożymy wszelkich starań, aby poziom wykonywanych przez nas usług był wciąż najwyższy. – mówi doktor Marek Janisz, właściciel kliniki Korona.

DSC_1701

Swoją statuetkę odebrała również Paulina Sokół, właścicielka firmy Salsafitt, autorka innowacyjnego programu ćwiczeń, Formuła S Fitness:

– Jestem szczęśliwa, że zajęcia Formuła S Fitness zostały docenione w Plebiscycie „Prestiżowy Produkt Roku 2016”. To niezwykła przyjemność odebrać wyróżnienie podczas wspaniałej gali w towarzystwie wielu ambitnych, kreatywnych a przede wszystkim miłych ludzi. – mówi zachwycona Paulina Sokół.

DSC_1667

Kolejną nagrodzoną osobą była, wspierająca rozwój duchowy i osiągającą znakomite rezultaty na tym polu Anna Urbańska:

– Konkurs zorganizowany przez magazyn LBQ, to absolutnie wyjątkowe wydarzenie na polskim rynku biznesowym. Zaszczyt otrzymania statuetki w kategorii Rozwój Osobisty dla Systemu Treningowego Structogram jest nieoceniony. Jestem przekonana, że to trampolina do sukcesu i rozwoju mojego produktu w naszym kraju. – stwierdziła Anna Urbańska – Master Trener Structogram, neurocoach i pisarka w jednej osobie.

DSC_1507

Plebiscyt nie mógł również nie docenić niezwykle dynamicznie rozwijających się marek odzieżowych: Lavish oraz Tressore:

– Nagroda „Prestiżowy Produkt Roku” w kategorii Moda, jest dla nas bardzo cennym uznaniem. Czujemy się dowartościowani zdobywając to wyróżnienie i wierzymy ze przed naszą młodą marką modową „Lavish” jeszcze wiele wyzwań i sukcesów. – wyznała Asia Bujas, współwłaścicielka marki Lavish.

DSC_1495

Podobne emocje towarzyszyły kolejnej laureatce konkursu, Joannie Zając, właścicielce ekskluzywnej marki Tressore:

– Po raz kolejny pragnę serdecznie podziękować za szczególne wyróżnienie mojej marki Tressore w plebiscycie magazynu Law Business Quality  jako Prestiżowy Produkt Roku 2016 w kategorii Moda. Czuję się zaszczycona tym wyróżnieniem i dumna, że moja marka umacnia się coraz bardziej na polskim rynku. Gala w której miałam wielką przyjemność uczestniczyć, zapadnie na długo w mojej pamięci. Myślę, że to najlepszy event w jakim miałam przyjemność brać udział. Już nie mogę doczekać się kolejnego!

_FIK7799

Jak łatwo zauważyć, aż 5 laureatów konkursu to stali współpracownicy znanej z wysokiej skuteczności agencji PR I.D.Media. To ogromne wyróżnienie nie tylko dla zwycięskich firm, ale też dla samej Agencji:

– Jesteśmy dumni, że tak wiele naszych firm zostało nagrodzonych i dostrzeżonych przez fantastyczne, ale też wymagające jury plebiscytu Prestiżowy Produkt Roku. W naszej agencji PR staramy się stawiać na marki i firmy, które prezentują najwyższy poziom usług, stawiają na wysoką jakość produktów, a na pierwszym miejscu stawiają prestiż i zadowolenie klientów. Poza nagrodzonymi firmami warto więc zwrócić jeszcze uwagę m.in. na wyróżnioną w plebiscycie markę odzieżową Bonanza Style, producenta bielizny Axami  czy Szkołę Rodzenia Będziemy Rodzicami. Choć nie zostały zgłoszone do konkursu, śmiało mogą pretendować do Prestiżowego Produktu Roku. – twierdzi Ilona Adamska, właścicielka agencji PR I.D.MEDIA.

_DSC4303

Zadowolenie uczestników gali i laureatów plebiscytu nasuwa jeden wniosek: to wydarzenie koniecznie trzeba powtórzyć za rok!

 

Joanna Bielas

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności