lederboard

Wielki sukces V Akademii Law Business Quality


Za nami kolejna, V już edycja Akademii Law Business Quality, która tym razem odbyła się w mazurskim hotelu Srebrny Dzwon w Kadynach. Ponad 20 Pań spotkało się, aby nie tylko brać udział w inspirujących warsztatach, ale także zregenerować siły, korzystając ze strefy wellness. Rozmawiano o tym, jak stworzyć dobrze prosperującą firmę, umiejętnie zarządzać sobą i innymi, oraz jak dobierać słowa, tworząc swoją osobistą markę.

 

W ramach Akademii odbył się cykl warsztatów. Anna Urbańska – Master Trener Structogramu, metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie prawdziwie poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami – mówiła o tym, jak umiejętnie zarządzać sobą i innymi, jak optymalnie dobierać zachowania i odpowiednie style zarządzania, nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym.

_MG_3929

Ewa Hartman – specjalistka od marki osobistej i wystąpień publicznych – szczególną uwagę zwróciła na istotę komunikowania się w procesie tworzenia swojej własnej marki osobistej.

Kolejna prelegentka Katarzyna Malinowska – właścicielka Centrum Językowo-Szkoleniowego Inspiration- podkreślała, że kobiecy biznes ma wiele zalet, a pasja jest największym motorem do działania. W połączeniu z dobrze opracowaną strategią stanowi receptę na sukces.

_MG_4011

Na koniec warsztatów Panie mogły wysłuchać Anny Kazakow, która podkreślała, że komunikacja jest kluczem do spełnienia, że warto umiejętnie komunikować swoje potrzeby, zarówno w pracy, jak i w domu. Każda z prelegentek otrzymała gromkie brawa.

_MG_4048

– Udział w Akademii był dla mnie odkrywczym doświadczeniem, które rozpostarło moje skrzydła. Autentyczne, piękne kobiety, które inspirują i motywują do działania. Podczas tych dni w mojej głowie pojawiło się wiele pomysłów, które wdrożę w działanie, a przy ich realizacji będą poznane cudowne kobiety. Być kobietą i Odnieść Sukces Pomimo wszystko to właśnie Akademia Law Business Quality – powiedziała Izabela Szynicka, Prezes Fundacji Pomimo Wszystko, uczestniczka wydarzenia.

_MG_4012

Spotkanie w Kadynach pozwoliło nie tylko na zdobycie przydatnej wiedzy, ale także nawiązanie kontaktów. Mazurskie okoliczności przyrody pozwoliły na regenerację sił. Długie spacery brzegiem plaży, wymiana poglądów i szeroki wachlarz usług w strefie wellness & SPA, sprawiły że spotkanie odniosło pełen sukces. Panie wracały z nową energią, gotowe na pozytywne zmiany.

_MG_3931

– Absolutnie fantastyczne przeżycie. Inspirujące prelegentki – Ania Urbańska, Kasia Malinowska, i Ewa Hartman. Grupa otwartych i twórczych kobiet, które chcą się rozwijać i doskonalić. Urzekające miejsce – Hotel Srebrny Dzwon w Kadynach, gdzie naładowałam baterie i zresetowałam głowę. Świetna organizacja i bezkonkurencyjna Ilona Adamska – ciepła, energiczna i autentyczna. Wyjątkowy czas dla mnie. Dziękuję i chcę jeszcze – powiedziała na zakończenie wyjazdu Anna Kazakow, jedna z prelegentek.

_MG_3925

Warsztaty zakończyła Ilona Adamska, założycielka i pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality, red. naczelna magazynów Law Busieness Quality oraz Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Promocyjno-Wydawniczej I.D. Media oraz Agencji PR- Najlepszy PR. Opowiadała o złotych zasadach, wpływających na sukces w biznesie.

_MG_4040

– Akademia Law Business Quality to czas tylko dla kobiet, kiedy każda z Pań może na chwilę zatrzymać się, nie tylko regenerując siły, smakując wyśmienitej kuchni, ale przede wszystkim zainspirować i zmotywować siebie i inne Panie do tego, aby wciąż się rozwijać i doskonalić to, co w nas najlepsze – kobiecość. Zarówno w wydaniu biznesowym, jak i prywatnym. Kobiety mają mnóstwo energii. Należy ją jedynie wyeksponować – twierdzi Ilona Adamska.

_MG_3912

Uroczysta kolacja inaugurująca V Akademię LBQ zwieńczona została loterią. Panie stały się posiadaczkami voucherów na zabiegi w spa, które zostały ufundowane przez dyrekcję Hotelu Srebrny Dzwon, a także książek, kosmetyków i płyt CD.

Kolejne spotkanie w ramach Akademii Law Business Quality odbędzie się w drugiej połowie sierpnia.

 

Magdalena Sarnecka

fot. Michał Pawłowicz

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności