Wielkie otwarcie nowej Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej na warszawskim Mokotowie!

W środę 21 czerwca miało miejsce huczne otwarcie nowej Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej. Ponad 200 osób bawiło się na bankiecie w cieniu mokotowskich biurowców i apartamentowców, przy ul. Cybernetyki 4a. Od teraz adres ten będzie zapewne ulubioną destynacją dla wszystkich, chcących skorzystać z innowacyjnych zabiegów, przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu i technologii, z zakresu nieinwazyjnej medycyny estetycznej.

 

W Klinice Młodości Blanki Pawłowskiej, będzie można skorzystać m.in. z V-max HIFU (tzw. lifting bez skalpela), Celliny (wygładzanie skóry i termolifting 3D), MedShape360 (redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej), DEPILIGHT (trwałe i bezbolesne usuwanie owłosienia), PLASMY (redukcja zmarszczek, podnoszenie opadających powiek) oraz KARBOKSYTERAPII (natychmiastowe i skuteczne odmładzanie).

klinikapiekna_1305

W ciągu ostatnich kilku lat nazwisko Blanki Pawłowskiej stało się dobrze rozpoznawalną marką, dzięki której Klinika pozyskała szerokie grono zadowolonych i lojalnych klientów. Dalszy rozwój firmy był zatem naturalną konsekwencją dotychczasowych sukcesów.

Nowy salon, to również nowy, powiększony zespół specjalistów, w którego skład wchodzi: dwóch lekarzy medycyny estetycznej, troje kosmetologów, dwie linergistki, trycholog, dermatolog, dietetyk, psycholog, stylistka, wizażystka oraz stylista rzęs.

klinikapiekna_0664

Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej to, przede wszystkim, pierwszy w Warszawie projekt, realizujący całkowicie kompleksowe podejście do zdrowia i atrakcyjnego wyglądu. Poza specjalistami bezpośrednio związanymi z Kliniką,  oferuje również współpracę z indywidualnymi trenerami i dietetykami. Zdaniem Blanki Pawłowskiej, osiągniecie idealnego i trwałego efektu modelowania sylwetki dzięki medycynie estetycznej, możliwe jest tylko poprzez korelację z innymi uzupełniającymi czynnikami, czyli zdrowym odżywianiem, pozytywnym myśleniem oraz aktywnym trybem życia.

Swoją holistyczną ideę Klinika wdraża, dobierając tylko najlepszych i sprawdzonych partnerów. W zaufanym gronie znalazły się takie firmy jak: Be Ceuticals (kosmeceutyki), Esthetic Medical Innovation (sprzęt najnowszej generacji), Ziaja (kosmetyki), Paese (kosmetyki) Pomelo (catering dietetyczny), Natura Cold Press (zdrowe soki), Platinium Active (treningi personalne), czy „Życie na miarę” (coaching wizerunku).

klinikapiekna_0559

Blanka Pawłowska od lat wspiera różne projekty CSR. Między innymi, w Klinice wykonywany jest bezpłatny makijaż permanentny brwi kobietom po chemioterapii. Również w dniu otwarcia organizatorzy i goście nie zapomnieli o wsparciu dla dzieciaków z oddziałów Chirurgii Onkologicznej w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz Onkologii i Hematologii Szpitala Pediatrycznego WUM, dla których udało się zebrać górę upominków.

fot. http://okamgnienie.pl/klinikapiekna/

Więcej na www.klinikamlodosci.com

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności