IX Akademia Law Business Quality w Hotelu Bulwar w Toruniu

6 kwietnia startuje dziewiąta Akademia Law Business Quality organizowana przez nasz magazyn. Kobiety z całej Polski spotkają się na kameralnych warsztatach prowadzonych przez najlepszych trenerów i coachów. Wiosenna edycja naszego projektu odbędzie się w klimatycznym hotelu Bulwar w Toruniu. 

Hotel Bulwar**** położony jest w samym sercu Toruńskiej Starówki. Z okien pokoi roztacza się widok nie tylko na urokliwe gotyckie budowle, ale także na leniwie płynącą rzekę Wisłę. Wieczorem zaś można delektować się widokiem na pięknie podświetloną przeprawę mostową. Wyjątkowość  Hotelu Bulwar**** została podkreślona nagrodą World Luxury Hotel Award 2015.

DSC_5591

Hotel oferuje 98 nowoczesnych, klimatyzowanych pokoi z bezpłatnym WiFi, telewizorem z płaskim ekranem oraz minibarem. W każdym pokoju mieści się też przestronna łazienka. Z większości pokoi roztacza się przepiękny widok na gotycką zabudowę oraz rzekę Wisłę.

Codziennie rano w obiekcie serwowane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Elegancka Restauracja Bulwar zaprasza na wyśmienite i naturalnie skomponowane dania Szefa Kuchni. Natomiast Lobby bar to wyjątkowa przestrzeń w której każdy gość może usiąść i zrelaksować się przy filiżance aromatycznej kawy albo kieliszku ulubionego alkoholu.

Do dyspozycji Gości jest również ekskluzywna przestrzeń Bulwar SPA, w którym oferowane są masaże oraz zabiegi na ciało. Idealnym miejscem na relaks jest Bulwar AQUA, w której każdy z gości ma możliwość skorzystania z jacuzzi i saun.

IMG_3388_1

 

Hotel Bulwar**** – przestrzeń gościnności!

Program wydarzenia: http://magazynlbq.pl/program-ix-akademii-law-business-quality/

Zapisy: redakcja@magazynlbq.pl

Koszt: 4 00zł

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności