lederboard

Wiosenna odsłona Ekocudów w Poznaniu coraz bliżej!

Przed nami czwarta już edycja Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda w stolicy Wielkopolski. Miłośnicy ekologicznych sposobów pielęgnacji spotkają się w Concordia Design przy ulicy Zwierzynieckiej 3 w Poznaniu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14–15 marca 2020 roku. Wstęp jest bezpłatny.

 

 

 

Ekocuda to pierwsze, organizowane na tak szeroką skalę, targi w Polsce, które skupiają wokół siebie tysiące osób zainteresowanych naturalnymi sposobami pielęgnacji i zdrowym trybem życia. Event odbywa się dwa razy w roku w trzech polskich miastach: w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. Każda kolejna edycja cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród setek wystawców, jak i wśród odwiedzających, którzy podczas trwania targów mogą zaopatrzyć się w naturalne, organiczne i wegańskie kosmetyki pielęgnacyjne, ale także w naturalne produkty służące do makijażu.

Na wiosennej edycji swoje artykuły zaprezentują nie tylko znane i lubiane polskie firmy, produkujące kosmetyki naturalne, ale również marki zagraniczne, których produkty dostępne są na naszym rodzimym rynku. Targi to niepowtarzalna okazja, by zaopatrzyć się w swoje ulubione ekologiczne artykuły do pielęgnacji i makijażu. Jest to także szansa, by poznać i pokochać nowe, nieznane jeszcze, produkty oraz marki, które na targach pojawiają się po raz pierwszy. Dlatego też wystawcy oferują możliwość dotknięcia, powąchania, wypróbowania i zapoznania się ze składem prezentowanych ekocudów.

Jak mówi Zuzanna Mierzejewska – właścicielka marki Ekocuda i pomysłodawczyni targów: – Większość marek dostępnych jest online, a możliwość wypróbowania, powąchania kosmetyków na żywo czy bezpośrednie rozmowy z producentami i właścicielami to ważny benefit. Każda edycja jest inna, producenci starają się zaskoczyć odwiedzających nowymi produktami, także i tym razem możemy się spodziewać kosmetycznych debiutów. Co ważne, podczas targów niektóre marki w trosce o środowisko, dają możliwość uzupełnienia produktów.

Ponadto w ubiegłych latach organizatorzy iwystawcy, w ramach upowszechniania filozofii „zero waste”, umożliwili odwiedzającym korzystanie z własnych, wielorazowych opakowań na kosmetyki.

Organizatorzy targów zapraszają wszystkich zainteresowanych naturalnymi sposobami dbania o siebie, tych którzy od ostatniej edycji czekali na możliwość ponownego uczestniczenia w wydarzeniu, ale również tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z życiem w stylu eko.

PATRONI MEDIALNI:

Radio ESKA, Gazeta Wyborcza Poznań, Kobieta.plTrustedCosmetics.pl, Ekologia.pl, Element Żeński, joga-joga.pl, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl, WIZAZ.pl, Polki.pl, Imperium Kobiet, Law Business Quality, Inspirantka.pl, Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety, Wirtualne kosmetyki, Samo Zdrowie, Trendy Art of Living, Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa, Dobra Mama, magazyn E!stilo, V mag, Kliknij w zdrowie, Codzienny Poznań, Nasz Głos Poznański, Dobre Zielsko, Sukces po poznańsku, lepszypoznan.pl, poznews.pl.

www.ekocuda.com

fot. Joanna Oleszek

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności