Wiosna w stolicy, czyli kolejna konferencja Wenusjanek


W poniedziałkowy wieczór w Sofitelu znów powiało kobiecością. Tuż po weekendzie majowym w doborowym towarzystwie Wenusjanki spotkały się jak zwykle by wzajemnie się inspirować, motywować i poznawać.

Maj to dla Wenusjanek szczególny miesiąc. Właśnie minęły dwa lata odkąd konferencje pojawiły się w pięciu miastach w Polsce i podbiły serca mieszkanek Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Kielc i Trójmiasta. Czternasta edycja w stolicy, przyciągnęła wiele nowych kobiet zainteresowanych inicjatywą, szeroką paletą przygotowanych atrakcji oraz wspaniałymi gośćmi.

Spotkanie rozpoczęło się od networkingu, który jest najlepszą formą nawiązania nowych znajomości i utrwalenia wcześniej zdobytych kontaktów. Oficjalną część konferencji rozpoczęła rozmowa z Agnieszką Jelonkiewicz, ekspertką kreowania wizerunku publicznego, profesjonalnej autoprezentacji, trenerką i historykiem sztuki. Od 15 lat pracuje ona jako konsultantka wizerunku i jest właścicielką Akademiii Stylu Agnieszki Jelonkiewicz, a także jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Podczas rozmowy zdradziła jak zmienić garderobę na bardziej biznesową oraz podpowiedziała jakie dodatki pomagają w kreowaniu wizerunku.

Kolejnym gościem spotkania był Roman Łoziński zawodowo związany z reklamą. Dyrektor strategii Ars Thanea oraz wykładowca podyplomowych studiów „Psychologia Reklamy” na Uniwersytecie Warszawskim, Szkoły Strategii Marki oraz Szkoły Marketingu Interaktywnego przy Stowarzyszeniu Agencji Reklamowych. Podczas konferencji podzielił się swoją wiedzą na temat reklamy oraz strategii w reklamie, a także opowiedział o tym, co jest ważne przy tworzeniu dużych projektów marketingowych.

Swoją obecnością zaszczycił nasz gość specjalny wydarzenia – Mezo, czyli Jacek Mejer, od ponad dekady jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. To do niego należą takie hity jak: „Sacrum”, „Ważne”, „Kryzys po robocie”, „Wstawaj żeby nie było”, „Aniele” czy „Mezokracja”. Jego twórczość to połączenie pozytywnego hip-hopu z popem. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród w tym Srebrnej Premiery na festiwalu w Opolu, Superjedynki, Viva Comet czy wielokrotnie Eska Music Awards. W 2012 roku wziął udział w telewizyjnym show „Bitwa na głosy” i doprowadził swój zespół MezoTeam do 3 miejsca. Współpracował m.in. z Kasią Wilk, Mieczysławem Szcześniakiem, Liberem czy Hanią Stach. Jest wielkim pasjonatem sportu, w szczególności biegania i tenisa. Mezo opowiedział o swojej karierze, jej początkach i planach na następne lata, udowadniając przy tym, że raper może być wesoły i nieść za sobą pozytywny przekaz. W czasie rozmowy zdradził także czym jest dla niego sport i w jaki sposób zaraża pasją swoich bliskich.

Miłą niespodzianką wieczoru okazał się występ Anny Hameli, wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów, która śpiewa głównie w języku francuskim. Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia. Na scenie tworzył jej niezmiennie niepowtarzalny klimat będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy.

Konferencji organizowanej przez firmę Com Creation zajmującą się m.in. komunikacją adresowaną do kobiet, jak zwykle towarzyszyła przyjemna atmosfera relaksu i wieczornego wytchnienia po ciężkim dniu w pracy. Nie zabrakło długo wyczekiwanego konkursu z wieloma, wspaniałymi nagrodami oraz rozmów przy kawie z możliwością nawiązania kolejnych nowych znajomości.

Partnerami wydarzenia byli: Princessa, Akademia Stylu, Dermika, Bourjois Polska, Dermedic, Nescafe Dolce Gusto, Nestle Waters direct, GATO hand made jewelry, 100m2 inspiracji, A.T. Diament, Yonelle, beGLOSSY, Grupa Wydawnicza Foksal, Conhpol elite, Gdzie Gramy, Repechage, Animalbale, Marconi, Chanty.

Patronat medialny: Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności