lederboard

Wojewodzic: jesień – zima 2016/2017


Najnowsza kolekcja marki Wojewodzic została zdominowana przez intensywne barwy ziemi. Nie zabrakło akcentów metalicznych, różnorodności faktur oraz modnych w tym sezonie torebek worków i plecaków.

 

Wraz ze zmianą sezonu, w kolekcji Wojewodzic zmieniła się również paleta barw. Kolekcję jesienno-zimową zdominowały intensywne kolory ziemi, takie jak bordo, wrzos, zieleń, brąz, granat, czy odcienie niebieskiego. Wśród jesiennej kolorystyki nie zabrakło akcentów metalicznych, kraty oraz moro. To elementy torebek, w których wykonaniu zauważalne są inspiracje latami 90. Modele z tymi detalami doskonale sprawdzą się w zestawieniu z ramoneską i jeansem w stylizacjach na co dzień, na imprezę lub wyjście rodzinne.

 

ww_dayclassic_685-zl

Ukłon w stronę lat 90. zauważalny jest także poprzez wprowadzenie do najnowszej kolekcji torebek w kształcie worka oraz plecaków. Szczególnie warto zwrócić uwagę na model plecaka, który dzięki kilku sposobom noszenia, staje się bardzo uniwersalny. Dzięki połączeniu funkcjonalności, elegancji i ergonomii wykonania, plecak noszony na szelkach może być dopełnieniem casualowej lub sportowej stylizacji. Zaś wykorzystując do noszenia długi pasek lub rączkę, plecak staje się elegancką i praktyczną torebką.

 

ww_gold_2400zl

 

Jakość, która stała się już znakiem rozpoznawczym rodzimego producenta torebek, legła także u podstaw prac nad kolekcją jesienno-zimową. Do dotychczasowych faktur materiału, sprowadzanego z włoskich garbarni, dołączyły skóry wyprawiane na wzór skóry słonia, krokodyla oraz rybich łusek. Na szczególną uwagę zasługują tutaj skóry foliowane tłoczone w kolorze ciemnego brązu. Modele o tej niezwykle eleganckiej i ponadczasowej barwie z pewnością przypadną do gustu paniom, które cechuje klasa, stanowczość i odwaga.

 

ww_dayclassic_590-zl

 

Więcej na www.wojewodzic.com.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności