Wrocławski Zimowy Koktajl Biznesowy za nami!


W środę, 4 marca odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie biznesowe, które w pierwszej części poświęcone było powierzchniom biurowym. a w szczególności jak je dostosować do potrzeb i wymagań firm. Zaprezentowano najnowsze trendy na rynku nieruchomości biurowych. Przedstawiony został projekt rozbudowy kompleksu Millenium Towers we Wrocławiu.

Organizatorem imprezy była zaprzyjaźniona z naszym magazynem agencja informacyjna QBusiness Media, wydawca informacyjnych portali biznesowych: QBusiness.pl  oraz ReNews.pl.

DSC_5117a (35)

Honorowymi patronami koktajlu byli: Loża Dolnośląska BCC i Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA. W spotkaniu udział wzięli m.in.: Marek Woron, Kanclerz Loży Dolnośląskiej BCC, Łukasz Czajkowski, Dyrektor ARAW SA i Barbara Kaśnikowska, Prezes Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest-Park.

Podczas drugiej koktajlowej części odbył się Wieczór Autorski Rafała Glinickiego, tradera i autora książki „Kontrakty, Surowce, Forex – Miliony decyzji, jeden wykres, kilku wygranych”. Na koktajl do hotelu Sofitel Wrocław Old Town przybyło 140 przedsiębiorców i menedżerów.

Sponsorami i partnerami koktajlu byli: Grupa descont, JLL, MebelLand 4 Space, IMPWAR – dealer samochodów Nissan, Masterlease, Hotel Sofitel Wrocław Old Town, Salute! i Eden.

Kolejne nasze spotkanie odbędzie się 22 kwietnia. W pierwszej części nasz ekspert przedstawi najważniejsze kryteria i wymagania pod stronie banku dla przyznania finansowania firmom na działalność i inwestycje. W drugiej koktajlowej części będzie czas na rozmowy i indywidualne spotkania biznesowe.

DSC_5252

Kluczowym celem naszych spotkań menedżerskich jest komunikacja między podmiotami funkcjonującym w wielu sektorach rynku. Odbywają się prezentacje interesujących zagadnień z zakresu gospodarki, finansów, rynku nieruchomości i przemysłu, przedstawiane są nowe inwestycje we Wrocławiu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności