Wybieramy Lidera Biznesu MŚP 2017. Znamy szczegóły kwietniowej gali


7 kwietnia w jednym z warszawskich loftów odbędzie się prestiżowa gala pod hasłem LIDERZY BIZNESU MŚP 2017.  Event połączony będzie z premierą książki Ilony Adamskiej oraz 3. urodzinami magazynu Law Business Quality.

 

Do 30 marca (do godziny 23:59)  trwa głosowanie SMS-owe na stronie:

http://www.atomsms.pl/app/module/sonda2.html?sonda=389&enc=iso&mode=TDBI.41007

10 firm, które zdobędą największą liczbę głosów otrzyma prestiżową statuetkę i tytuł LIDERA BIZNESU MŚP 2017.

W trakcie uroczystości redakcja magazynu LAW BUSINESS QUALITY przyzna również wyróżnienia dla gwiazd, które na co dzień angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczne. Wśród nominowanych są m.in. Paulina Holtz, Monika Zamachowska, Ola Mikołajczyk, Michał Malinowski, Urszula Dębska, Kamila Szczawińska, Paulina Drażba oraz Leszek Stanek.

 

_PIO6008

 

– Kwietniowa impreza będzie miała mniej formalny charakter niż wcześniejsze, organizowane przez nasz tytuł – imprezy. Chcemy zrobić galę na luzie, bez nadęcia, w miłej, przyjacielskiej atmosferze. Nie będzie więc okrągłych stołów, białych obrusów i kelnerów biegających po sali. Stawiamy na networking i rozmowy w kuluarach. – zaznacza Ilona Adamska, organizatorka plebiscytu i gali.

Podczas eventu odbędzie się pokaz mody m.in. Piotra Ciepała i marki AXAMI oraz występ gwiazdy Teatru Sabat – Jolanty Mrotek.

 

Oskar 165

 

– Wybór Joli nie jest przypadkowy. Szukałam kogoś interesującego, z ciekawą osobowością i charyzmą. Poza tym, że aktorka kreowała główne role w wielu słynnych musicalach, m.in. „Skrzypek na dachu”, „Jesus Christus Superstar”,  „Nędznicy” czy „My Fair Lady”, to jest także Ambasadorką „OnkoRejs-Wybieram Życie” , śpiewa koncerty charytatywne wspierając osoby onkologiczne, a w 2016 r. otrzymała tytuł „Mecenasa Dobroczynności”. Takie osoby chcemy promować i pokazywać na naszym kwietniowym evencie. – wyjaśnia Ilona Adamska, red. naczelna Law Business Quality.

Galę otworzy zwyciężczyni programu „Szansa na sukces” – Anna Hamela, która zabierze gości do Francji, śpiewając utwory nieśmiertelnej Édith Piaf.

Na gości spotkania czeka wielki urodzinowy tort ufundowany przez cukiernię Sowy Słodki Świat.

Ilona Adamska wraz z bohaterkami „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko” będzie podpisywać swoją najnowszą książkę. Część dochodu z jej sprzedaży zostanie przekazana na zakup potrzebnych rzeczy dla Ośrodka dla Ofiar Przemocy w Rodzinie DOM na warszawskiej Pradze.

 

7yy

 

– To już piąta nasza akcja na rzecz tej placówki. Od ponad 2 lat wpieramy samotne mamy i ich maluchy. Dlatego zachęcam już dziś do zakupu książki podczas eventu. Książka sprzedawana będzie w cenie 25,00zł. Pomóżmy wspólnie potrzebującym! – zaprasza Ilona Adamska.

Gala startuje o 20.00.

Profesjonalną technikę sceniczną na wydarzeniu zapewni VOCART Artists & Events – www.vocart.eu”.

Do zobaczenia!

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności