Wygoda, elegancja i wytrzymałość – poznaj zachwycające szklanki termiczne marki Vialli Design

Kto nie lubi niezobowiązujących spotkań towarzyskich przy filiżance kawy lub herbaty? Jeśli do tego jest elegancko podana, smaczna i aromatyczna – relaksuje i sprawia wielką przyjemność, nie tylko dla podniebienia. Ostatnio bardzo modne stały się szklanki termiczne, w których można serwować nie tylko kawę i herbatę, ale również inne napoje.

 

 

Czym szklanki termiczne różnią się od zwykłych szklanek?

W odróżnieniu od zwykłych szklanek naczynia termiczne posiadają podwójne ścianki o grubości około 2 mm, dzięki czemu, podobnie, jak termos, przez długi czas utrzymują temperaturę zawartego w nich napoju. Produkowane są ręcznie ze specjalnego dmuchanego szkła boro-krzemowego, niezwykle odpornego na zarysowania i obicia oraz wahania temperatury. Pomimo grubych ścianek, szklanki te są niezwykle lekkie i bardzo delikatne.

Wygoda

Szklanki termiczne są bardzo praktyczne, co zapewnia im znaczną przewagę nad ich zwykłymi odpowiedniczkami. Dzięki podwójnym ściankom naczynie chroni dłonie przed poparzeniem, utrzymując zewnętrzną ściankę chłodną. Jeśli serwujemy w nim napój zimny lub mrożony, za zewnętrznej powierzchni nie skrapla się woda, dzięki czemu dłonie pozostają suche, a zimny napój pozostaje przez dłuższy czas schłodzony, nawet podczas upału. Szklanki termiczne są również bardzo wygodne w użyciu – można je myć w zmywarce i podgrzewać w nich napoje w kuchence mikrofalowej, bez obawy, że popękają, czy zmatowieją.

Elegancja

Szklanki termiczne produkowane są w różnych kształtach i pojemnościach, od 80 ml do 480 ml. Dobrze prezentują się w każdym wnętrzu, postawione zarówno na biurku, jak i elegancko nakrytym stole. Wśród nich, na szczególną uwagę zasługują szklanki termiczne vialli design. Wyróżnia je oryginalny design oraz niezwykła elegancja. Można w nich serwować praktycznie każdy napój: kawę, herbatę, piwo, whisky, koktajle, drinki itp. Firma oferuje szklanki niskie i wysokie, o różnej pojemności, z uszkiem lub bez, w wielu różnych, oryginalnych kształtach, co sprawia, że są idealne na każdą okazję. Łatwo je dopasować do posiadanej zastawy stołowej, zawsze wyglądają stylowo i elegancko. Podwójne ścianki wywołują niesamowity efekt, podkreślając walory estetyczne zawartego w nich napoju.

Wytrzymałość szklanek marki Vialli Design

Szklanki termiczne vialli design cechuje bardzo wysoka jakość. Są niezwykle wytrzymałe i odporne na ścieranie. Można je z powodzeniem myć w zmywarce, bez obawy, że zmatowieją. Są wyjątkowo odporne na zmiany temperatury (wytrzymują temperatury od -20 do +230 stopni Celsjusza) i nie pękają. Ich zalety zostały wielokrotnie nagrodzone przez konsumentów.

Szklanki termiczne vialli design są praktyczne i stylowe, po prostu idealne – zarówno na upalne dni, jak i zimne, jesienne wieczory.

Zobacz też inną publikację: „Funkcjonalne akcesoria kuchenne: 5 gadżetów, które przydadzą się w każdej kuchni.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności