Wyjątkowe miejsce wyjątkowych kobiet. Kobiecy pomysł na franczyzę!


Boutique Bielizny – założona w 2013 roku pierwsza w Polsce franczyzowa sieć sklepów multibrandowych oferujących damską bieliznę w segmencie Premium i Premium+. Filozofią marki jest poszukiwanie integralności pomiędzy celebrowaniem kobiecego piękna w zgodzie z głosem własnego ciała, w każdym rozmiarze i we wszystkich stadiach dojrzałości a dbałością o komfort i zdrowie intymne wedle zasady profesjonalnego dopasowania bielizny. Każdy salon to osobna historia związana z inspirującą kobietą, która odważyła się odnieść sukces!

 

Historia Boutique Bielizny nie jest jednak tak oczywista. Pomysł na franczyzową sieć salonów powstał w 2012 roku z inicjatywny Barbary Cabaj, właścicielki i prezes AB OVO Lingerie S.A. Będąc od lat w branży bieliźnianej, zauważyła, że rynek nie odpowiada na faktyczne potrzeby Polek. Okazało się, że idea stworzenia miejsc, które w usystematyzowany sposób oferować będą ekskluzywną bieliznę różnych marek, był strzałem w dziesiątkę! W trzy lata powstała największa tego typu sieć w Polsce. W pierwszym kwartale 2016 r. Boutique Bielizny może poszczycić się już pięcioma butikami w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całego kraju – szósty sklep miał swoje wielkie otwarcie już na początku maja!

Co wyróżnia Boutique Bielizny nad innymi salonami?

Naszą absolutną przewagą, jako Boutique Bielizny, jest to, że w ramach jednego salonu oferujemy wszystkie najlepsze światowe marki, które od pokoleń są bieliźnianymi liderami: Marlies Dekkers, Empreinte, Gossard, Maison Lejaby, Wonderbra czy Shock Absorber. Co więcej – jesteśmy pewni jakości swoich produktów; jako pierwsza sieć w Polsce wydajemy certyfikaty jakości zapewniające dwuletnią gwarancję na wszystkie produkty dostępne w butikach. Co jednak wyróżnia nas na tle innych salonów z bielizną, to usługa personalnego doboru bielizny, która skupia się nie tylko na biuście, ale także na całej sylwetce. Dla nas brafitting to za mało – chcemy, aby kobieta po wizycie w Boutique Bielizny wyszła nie tylko z ładnym biustem, ale także przepełniona poczuciem, że w każdym wieku i w każdym rozmiarze można czuć się fantastycznie.

Dlaczego warto dołączyć do sieci Boutique Bielizny?

Franczyza Boutique Bielizny stworzona jest przez kobiety dla kobiet – opiera się na wzajemnym szacunku, zaufaniu i miłości do pięknej bielizny. Kobiecy styl prowadzenia biznesu można wyczuć od pierwszych chwil współpracy. Wiemy, jakim wyzwaniem może być na początku rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, dlatego cały zespół Boutique Bielizny wspólnie pracuje na sukces każdego franczyzobiorcy.

Wierzymy, że wiedza podparta wieloletnim doświadczeniem jest gwarancją sukcesu. Podstawowy model biznesowy i finansowy Boutique Bielizny został stworzony przez dwóch konsultantów, którzy w swojej karierze skutecznie wsparli merytorycznie ponad 20 biznesów.

Podstawą Boutique Bielizny jest czynny udział franczyzodawcy w całym procesie otwierania każdego nowego butiku – przedstawiamy całą koncepcję, doradzamy, z jaką księgowością nawiązać współpracę, pomagamy w wypełnianiu dokumentów, ale też chętnie służymy pomocą w znalezieniu idealnego lokalu i jego aranżacji. Fantastyczna grupa projektantów czuwa nad wyglądem każdego salonu – ujednolicony wygląd zapewnia integralność marki, ale także gwarantuje, że sprawdzona ekipa wykona wszystkie prace na czas. Dodatkowo dział HR-u zajmuje się rekrutacją pracowników.

Jednym słowem – razem z tobą przechodzimy przez wszystkie etapy, aż do dnia otwarcia, kiedy krocząc dumnie po czerwonym dywanie, powiesz: „Oto mój Boutique Bielizny!”.

od lewej P.Kubicka,A.Zawada,B.Cabaj,A.Jabłońska,A.Chwierut

To jednak nie wszystko. Każdy, kto zdecyduje się dołączyć do franczyzy, otrzymuje gotowy system ERP, który pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Wszystkie salony wyposażone są w taki sam system, co pozwoliło nam ujednolicić procedury. Zapewniamy także zcentralizowany system lojalnościowy, atrakcyjne warunki finansowe na zakup towaru czy długie terminy płatności. Preferencyjne ceny zakupu dają wiele możliwości, m.in. takie rozwiązanie zapewnia większe marże i konkurencyjność w stosunku do innych sklepów bieliźnianych.

Masz poczucie, że nie znając wszystkich bieliźnianych marek, nie będziesz wiedzieć, co zamówić? Po to są nasi handlowcy, aby cierpliwie wszystko wytłumaczyć, przekazać całą wiedzę i pomóc ci podjąć odpowiednie decyzje.

Boutique Bielizny wspiera swoich franczyzobioców także marketingowo. Centrala firmy finansuje ogólnopolskie reklamy, czynnie promuje każdy salon na portalach społecznościowych, a także co miesiąc dostarcza darmowe materiały POS (torebki, ulotki, plakaty itp.). Aranżacja witryny? Nic prostszego! Nasz dział marketingu wszystko zaplanuje, prześle materiały i pomoże w montażu. Chcesz zorganizować wydarzenie promujące twój salon? Wystarczy, że opowiesz marketingowi o swoim pomyśle i razem wymyślicie strategię promocji.

Co jednak najbardziej wyróżnia Boutique Bielizny, to szkolenia z zakresu personalnego doboru bielizny prowadzone przez naszą ekspertkę, która po latach doświadczenia potrafi określić rozmiar biustu bez centymetra! Każdego franczyzobiorcę przeszkolimy także z zakresu obsługi systemu informatycznego, sprzedaży i prowadzenia biznesu. Zleży nam, aby właściciele butików wykazywali się wiedzą i kompetencjami, dlatego wszystkie szkolenia są darmowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jeśli więc w pierwszych dniach funkcjonowania salonu nie będziesz czuć się pewnie w swojej nowej roli, nie przejmuj się. Będziesz mieć do pomocy sprzedażowego eksperta z Centrali firmy, który wprowadzi cię w tajniki funkcjonowania Boutique Bielizny. W razie jakichkolwiek wątpliwości będziesz mieć także do dyspozycji nasz brandbook (u nas nazywa się to Księgą Tożsamości), w którym opisany jest każdy aspekt funkcjonowania franczyzy.

Boutique Bielizny poszukuje kobiet takich jak ty – przedsiębiorczych, zdecydowanych i pełnych pasji. Spełnij swoje marzenia o własnej firmie, w której otacza cię piękno, elegancja oraz ekskluzywna bielizna. Może to właśnie dzięki tobie powstanie wyjątkowe miejsce na bieliźnianej mapie Polski!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności