Wyjątkowe miejsce wyjątkowych kobiet


Boutique Bielizny – pierwsza w Polsce sieć sklepów multibrandowych oferujących damską bieliznę – działa w segmencie Premium i Premium+ od 2013 roku. To salony silnie związane z historiami, zarówno kameralnych miejsc, najlepszych, światowych marek, jak i pełnych pasji, inspirujących kobiet, które odważyły się odnieść sukces.

 

 

Pomysł stworzenia sieci salonów z bielizną Premium zrodził się w 2012 roku w głowie Barbary Cabaj, właścicielki marki i prezesa Ab Ovo Lingerie S.A. Boutique Bielizny był odpowiedzią na potrzebę konsolidacji rynku – w Polsce aż 70% całego rynku bieliźnianego należy do małych detalistów. Projekt szybko znalazł swoje miejsce na rynku. W przeciągu trzech lat została stworzona największa tego typu sieć w Polsce.

Co jest przewagą Boutique Bielizny nad innymi salonami?

Przede wszystkim najlepsze światowe marki, które są liderami w swoich segmentach. Boutique Bielizny oferuje idealnie dopasowane biustonosze niezależnie od rozmiaru, najlepszą bieliznę sportową i ekskluzywne kostiumy kąpielowe takich marek jak: Marlies Dekkers, Empreinte, Shock Absorber, Maison Lejaby, Wonderbra czy Gossard.

Boutique Bielizny jest pewny jakości swoich rzeczy, dlatego jako pierwsza sieć salonów z bielizną w Polsce wydaje certyfikaty jakości, zapewniające dwuletnią gwarancję na wszystkie produkty dostępne w butikach.

Dodatkową przewagą jest usługa Personalnego Doboru Bielizny. Większość sklepów w Polsce oferuje usługę brafittingu, czyli doboru odpowiedniego biustonosza do wielkości biustu. Dla ekspertek Boutique Bielizny ważna jest cała sylwetka, dlatego klientki BB mogą skorzystać z porad dotyczących figury i tego, jak uwypuklić atuty i zamaskować niedoskonałości odpowiednią bielizną.

To, co jest absolutnie wyjątkowe w sieci BB to sam koncept. Sieć budowana jest w systemie franczyzowym –współtworzą ją silne kobiety z pasją, które odważyły się podążyć za swoimi marzeniami i otworzyły własny sklep z bielizną.

 

Historia z każdej z Pań jest niezwykła i inspirująca.

 

Anna Zawada jako pierwsza zdecydowała się otworzyć Boutique, porzucając tym samym pracę w korporacji. Salon przy Al. Niepodległości to kameralne miejsce z klimatem. Regularnie odbywają się w nim warsztaty z różnych dziedzin, prowadzone przez zaprzyjaźnione ekspertki. Jedną z inicjatyw Ani jest Grupa Wsparcia dla zaprzyjaźnionych Pań, która wspólnie trenuje pod hasłem: cel, motywacja, efekt. Ania jest miłośniczką biegania, dobrego kina, literatury, muzyki i pięknej bielizny.

 

1 Anna Zawada

 

SHOCK ABSORBER – Ultimate Full Length Tights, 519 zł

1 SHOCK ABSORBER - Ultimate Full Lenght Tights, 519 zł

http://boutiquebielizny.com/odziez/sportowa/shock-absorber/ultimate-full-lenght-tight/s015i-black-anthracite

 

Paulina Kubicka uwielbia pracę z kobietami i sprawia, że żadna z Pań nie czuję się skrępowana. Paulina już wcześniej zajmowała się sprzedażą, ale Boutique Bielizny jest dla niej pierwszym miejscem, gdzie ma okazję zajmować się Personalnym Doborem Bielizny. Prywatnie jest szczęśliwą mężatką, prowadzi dom a w wolnym czasie uprawia nornic walking oraz jest wielką miłośniczką zwierząt.

2 Paulina Kubicka

GOSSARD – Superboost Lace Plunge Bra, 219 zł

2 Gossard - Superboost Lace, 219 zł

http://boutiquebielizny.com/biustonosz/gossard/superboost-lace-plunge-bra/7711-black

 

Agnieszka Chwierut 15 latach pracy w korporacji postanowiła rozpocząć własny biznes i powrócić do zarzuconych zainteresowań (z wykształcenia jest m.in. technologiem włókiennictwa). Ma ambicję uczynić z Boutique Bielizny miejsce wyjątkowe dla wszystkich swoich przyjaciółek, sąsiadek i nie tylko… Wolne chwile uwielbia spędzać z rodziną i na tenisowym korcie.
3 Agnieszka Chwierut

SHOCK ABSORBER – Run Bra, 199 zł

3 Shock Absorber - Run Bra, 199 zł

http://boutiquebielizny.com/biustonosz/sportowy/shock-absorber/run-bra/5044-black-silver

 

Agnieszka Jabłońska – lata doświadczeń sprawiły, że do określenia rozmiaru nie potrzebuje centymetra. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu miała zaszczyt dobierać bieliznę osobom z polskiej sceny muzycznej i filmowej oraz wielu niezwykłym kobietom. Dobór bielizny nie ma dla niej tajemnic. W wolnym czasie chętnie gotuje – zwłaszcza kuchnię włoską. Jej dwa największe marzenia? Otworzenie pięciu sklepów wzorem Boutique Bielizny i stworzenie własnej linii bielizny.

 

4 Agnieszka Jabłońska

MARLIES DEKKERS – Leading Strings, 519 zł

4 Marlies Dekkers - Leading Strings, 519 zł

http://boutiquebielizny.com/biustonosz/marlies-dekkers/leading-strings-balcony-bra/168001-black
Barbara Cabaj od zawszę pasjonowała się modą oraz jej wpływem na społeczeństwo. To ona odpowiedzialna jest za wybór marek dostępnych w BB. Przy wyborze każdej kolejnej marki zawsze przyświecają jej dwa założenia: najlepszej jakości materiały w połączeniu z unikalnymi konstrukcjami, które dadzą wsparcie różnym kobietom w zależności od ich potrzeb. Barbara jest odpowiedzialna za wszystkie pomysły, które początkowo wydają się być mało realne a na koniec końców udaje się je zrealizować. Prywatnie dużo czyta, podróżuje i uprawia kick boxing.

5 Barbara Cabaj

SHOCK ABSORBER – Padded Pump Sport Bra, 229 zł

 

5 Shock Absorber - Padded Pump Sport Bra, 229 zł

http://boutiquebielizny.com/biustonosz/sportowy/shock-absorber/padded-pump-sport-bra/4246-black

 

Każda z Kobiet, która tworzy Boutique Bielizny to kobieta sukcesu, która nie boi się wyzwań, stawia na jakość i profesjonalizm. Dzięki nim wszystkim codziennie zgłaszają się nowe chętne kobiety chcące przystąpić do sieci Boutique Bielizny i zapracować na swój sukces.

 

BoutiqueBielizny.com
Facebook.com/boutiquebielizny

.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności