Wynajem samochodów – program referencyjny

Program referencyjny – sprawdź na czym polega wynajem samochodów – polecaj i zarabiaj nawet do 1000 zł!

Program referencyjny wynajmu samochodów – polecaj i zarabiaj!

Qarson to firma, która bezpiecznie i skutecznie dostarcza polskim kierowcom nowe auta na abonament, oferując korzystną formę finansowania samochodu w miesięcznej, stałej kwocie abonamentowej. Sukcesywnie zdobywane na europejskim rynku motoryzacyjnym (głównie we Francji) przez ponad ostatnich 10 lat doświadczenie, pozwala na to, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i dostarczać szereg oryginalnych rozwiązań. Qarson proponuje najkorzystniejsze oferty na rynku, podążając ideą zgodnie, z którą “nie musisz kupować, żeby używać”.

Zastanawiasz się jak działa auto na abonament?

W dużym uproszczeniu to nic innego jak wynajem nowego samochodu na okres 12-miesięcy. Abonament płacimy regularnie za telefon, telewizor, dlaczego więc nie możemy stać się posiadaczami wymarzonego samochodu w ramach abonamentu? To sprawdzone, wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się z jazdy fabrycznie nowym samochodem bez kilkuletnich zobowiązań, dokładnie tak jak tego aktualnie potrzebujesz. Auto można zamówić, nie wychodząc z domu, wybierając konkretny model na stronie internetowej, a następnie kontaktując się z wykwalifikowanym doradcą, który przeprowadzi Cię przez cały proces rezerwacji, rozwieje pojawiające się wątpliwości i dopełni wszelkich formalności. Twój nowy samochód może zostać dostarczony na wskazany przez Ciebie adres w dogodnym dla Ciebie terminie, Ty decydujesz gdzie i kiedy.

Wybierając samochód na abonament, otrzymujesz gwarancję stałych, niezmiennych kosztów co umożliwia swobodne planowanie rocznego budżetu. Oferta Qarsona stworzona jest głównie z myślą o osobach fizycznych, można również skorzystać z najmu, prowadząc działalność gospodarczą. Po upływie okresu 12-miesięcy pora na podjęcie kolejnej decyzji. Rok, to wystarczająca ilość czasu aby ocenić czy dany model samochodu spełnia nasze oczekiwania, a forma finansowania jest dla nas odpowiednia. Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie umowy, to ponownie wybierasz fabrycznie nowy samochód, zostając przy obecnie użytkowanym modelu lub zmieniasz auto na inne, adekwatnie do swoich potrzeb.

Czym jest program referencyjny?

Qarson ceni sobie rzetelność i lojalność, bazując na tych wartościach, firma postanowiła docenić swoich klientów, którzy będąc zadowoleni z otrzymywanych usług, z przyjemnością polecają oferowane rozwiązanie najmu auta na abonament swoim bliskim i znajomym. Decydując się na najem samochodu, masz możliwość zyskać dodatkowe korzyści, biorąc udział w Programie Referencyjnym. Akcja dedykowana jest dla klientów Qarsona, którzy w jej ramach mogą polecać usługę auta na abonament. Warunkiem jest jednak zawarcie nowej umowy najmu samochodu w Qarsonie.

Jak działa system poleceń?

Po dokonaniu krótkiej rejestracji i zapoznaniu się z regulaminem Programu Referencyjnego (co można zrealizować mailowo lub innej formie po uprzednim skontaktowaniu się z doradcą Qarsona) uczestnik programu otrzymuje w formie unikalny kod. Każda umowa abonamentowa uprawnia do wygenerowania jednego 8-cyfrowego kodu, a kod może zostać wykorzystany przy zawarciu aż trzech nowych umów abonamentowych.

Dzieląc się otrzymanym kodem referencyjnym ze swoimi bliskimi po raz pierwszy, otrzymują oni kartę upominkową o wartości 100 zł do zrealizowania przy podpisywaniu umowy abonamentowej, a Ty zyskujesz kartę upominkową o wartości 200 zł. Każde kolejne polecenie zwiększa wartość następnej karty upominkowej, łącznie możesz zyskać aż 1000 zł! Drugie skuteczne polecenie gwarantuje otrzymanie karty w kwocie do 300 zł, a trzecie skuteczne polecenie pozwala zrealizować bon o wysokości aż 500 zł. Twoja karta upominkowa dotrze do Ciebie przesyłką pocztową lub zostanie wręczona przy wydaniu nowego pojazdu niezwłocznie po sfinalizowaniu najmu samochodu.

Jak długo trwa Program Referencyjny?

Program wystartował 15 stycznia 2021 roku. Jeśli jesteś zadowolonym użytkownikiem auta na abonament od Qarsona, lub planujesz przystąpić do grona #qarsonfamily i wynająć samochód w ramach miesięcznego abonamentu to zapoznaj się z regulaminem Programu Refrencyjnego i zyskuj przez polecanie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności