lederboard

XI edycja Certyfikowanego Kongresu dla Szefów Produkcji już w grudniu

Serdecznie zapraszamy 11 i 12 grudnia 2019 r. do Poznania na XI edycję Certyfikowanego Kongresu dla Szefów Produkcji.  Tematem przewodnim będzie Rola kierownika produkcji w budowaniu synergii między ludźmi a technologią.

 

 

 

Pierwszy dzień to inspirujący Kongres, podczas którego 13 uznanych ekspertów i praktyków podzieli się doświadczeniami i dobrymi praktykami ze swoich hal produkcyjnych, odpowiadając na wiele ważnych pytań, m.in.:

 

  • Jakie dobrać i wdrożyć działania motywacyjne dla różnych grup pracowników na produkcji.
  • Jak przekazać pracownikowi negatywny feedback, tak żeby skorygować jego postępowanie, ale jednocześnie nie stracić pracownika.
  • Jak przełamać stereotypy i zbudować autorytet lidera w zespole.
  • Jak przygotować proces produkcji oraz zespół do wdrożenia nowych technologii w taki sposób, aby uniknąć błędów i zatrzymania produkcji.

 

Podczas tego spotkania przedstawiciele firmy Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. opowiedzą o wyzwaniach z jakimi musieli się zmierzyć w związku z produkcją silników do hybryd w Polsce oraz o swoim autorskim procesie rekrutacji, który uprościł selekcję kandydatów i wzmocnił markę pracodawcy.

Na wydarzeniu nie zabraknie również gościa specjalnego – kapitana drużyny Amp Footballu – Przemysława Świercza, który opowie o wpływie kapitana na sukcesy zespołu. Będzie to prawdziwy power speech!

Uzyskanie podczas wydarzenia informacje pozwolą pomyślnie zoptymalizować zarówno procesy produkcyjne w firmie, jak i te związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Drugiego dnia zapraszamy na istny tour po produkcji –  warsztaty ze zwiedzaniem hali produkcyjnej fabryki SKF.

Warsztaty poprowadzi Michał Rygiel, który poruszy temat efektywnej współpracy międzydziałowej na produkcji. Zapisani uczestnicy zdobędą wiedzę dotyczącą  zarządzania pracownikami oraz gospodarką magazynową działu UR.

Każdy uczestnik otrzyma prestiżowy Certyfikat poświadczający zdobyte umiejętności.

Spotkajmy się w Poznaniu!

Miejsce: Hotel Novotel |Poznań.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie Państwo na oficjalnej:

https://szefowie-produkcji.pl/

http://bit.ly/SzefowieProdukcji_zapisy

Patronat medialny Law Business Quality.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności