XV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów


W dniach 25-26 marca 2015 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się jedno z największych wydarzeń w sektorze telekomunikacyjno – mediowym: XV Sympozjum Świata Telekomunikacji  i Mediów. Towarzyszyć mu będzie Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów.

Jest to najważniejsze wydarzenie integrujące reprezentantów administracji centralnej i publicznej, regulatora oraz kluczowych przedstawicieli top managementu firm z branży.

Nad zakresem merytorycznym Wydarzenia czuwa Rada Programowa pod przewodnictwem Pana Prezesa Macieja Wituckiego, w skład której wchodzą m.in: Magdalena Gaj (Urząd Komunikacji Elektronicznej), Juliusz Braun (TVP), Przemysław Kurczewski (EmiTel), Witold Graboś (Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji), Ronald Binkofski (Dyrektor Generalny, Microsoft Polska), Bogdan Dombrowski (Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji).

Udział reprezentatywnego grona kluczowych przedstawicieli branż oraz administracji umożliwia holistyczne spojrzenie na branże telekomunikacyjną i mediów oraz zaprezentowanie jej w szerokim kontekście społecznym i gospodarczym ze szczególnym uwzględnieniem sektorów współpracujących – m.in. energetyki, bankowości i ubezpieczeń.

2682

Konkurs Złotych i Kryształowych Anten ma na celu afirmację ludzi którzy mieli istotny wpływ na rozwój telekomunikacji i mediów w Polsce, wyróżnienie najciekawszych produktów i rozwiązań, a także promocję polskiej myśli technicznej.

Złote i Kryształowe Anteny przyznawane są przez niezależną Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem Pana Prezesa Macieja Wituckiego w skład której wchodzą m.in: Elżbieta Polak (Marszałek Województwa Lubuskiego), Juliusz Braun (TVP), Milan Zika (T-Mobile Polska) i Andrzej Siezieniewski (Polskie Radio).

Podczas poprzedniej edycji Laureatami Konkursu zostali m.in. Zygmunt Solorz-Żak, Przewodniczący Rady Nadzorczej, Polkomtel, Michał Boni Minister Administracji i Cyfryzacji w latach 2011-2013.

Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten jest zwieńczeniem XV Sympozjum Świata Telekomunikacji  i Mediów, które rokrocznie gromadzi przedstawicieli branż mających fundamentalny wpływ na rozwój sektora telekomunikacji i mediów.

Spotkanie jest także doskonałą okazją do dyskusji na temat kierunku rozwoju branży na kilku płaszczyznach, pozwala na wspólne poszukiwanie modeli biznesowych jak  i rozwój współpracy pomiędzy sektorami.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.telekomunikacjaimedia.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności