Zapraszamy na II Warsztaty ONLY FUTBOL pod patronatem naszego portalu

Od zaprezentowania I Konferencji Only Futbol, która miała miejsce 4 marca 2017 roku w Nowym Sączu i w Stróżach mieniło półtorej roku. Efektem tego jest kolejny projekt, a mianowicie Warsztaty Szkoleniowe, które realizowane są przy organizacji czwartej edycji Międzynarodowego Turnieju Kogucika, w której udział wezmą między innymi drużyny występujące w treningu pokazowym warsztatów Only Futbol.

 

Zagłębie Lubin, Legia Warszawa, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok – są to
drużyny które zaprezentują zbiór gier zadaniowych w małych grach dla uczestników II Warsztatów Only Futbol. Pojawienie się tych drużyn, których kluby występują na najwyższym poziomie Polskiej ligi oraz możliwość zaprezentowania autorskich metod szkoleniowych w części praktycznej na boisku Akademii Kolejarz jest dla nas dużym wyróżnieniem, którym chcieliśmy się podzielić i po raz kolejny zaprezentować Projekt Only Futbol – jako organizacja sportowa w Polsce.

Kończąc Warsztaty Szkoleniowe, kolejny dzień rozpoczyna się od zmagań blisko 600 zawodników w wieku 10 lat z 36 zespołów najlepszych Akademii Piłkarskich w Polsce oraz Zagranicą. Dwudniowy turniej zostanie zakończony wręczeniem pucharów dla 6 drużyn zwycięskich z 6 grup.

ONLY FUTBOL

Only Futbol to organizacja sportowa zajmująca się realizacją Konferencji oraz Warsztatów
Szkoleniowych dla Trenerów piłki nożnej związana z tematyką Kompleksowego rozwoju zawodnika, przede wszystkim w aspektach umiejętności technicznych oraz zdolności motorycznych. Rozwijająca system szkolenia na podstawie Kompleksowego rozwoju młodego sportowca na podstawie realizacji małych gier od 1v1 do 4v4.

 

 

Only Futbol to świadomy, ukierunkowany system szkolenia dla młodego sportowca działający w wielu strukturach. Przede wszystkim nauczyć, pokazać, zrozumieć jak połączyć sport z rzeczywistością, wdrożyć swoje całe życie z sportem w trening, nie zapominając o podstawach i fundamentach pracy jako sportowca, a jednocześnie człowieka. Świadomie, systematycznie i wytrwale kształtować swoją postawę stania się profesjonalnym piłkarzem, mając na uwadze pozytywne nastawienie, wiedzę w działaniu podnoszący poziom kreatywności utalentowanego sportowca.

TWÓRCA

STANISŁAW SZPYRKA – Twórca systemu szkolenia „ONLY FUTBOL”. Prelegent Konferencji Szkoleniowych dla Trenerów Piłki Nożnej. Autor Konferencji i Warsztatów szkoleniowych Only Futbol, specjalizujący się w treningu indywidualnym. Absolwentem studiów magisterskich Wychowania Fizycznego na AWF w Krakowie. Absolwentem studiów podyplomowych „Przygotowanie motoryczne w grach zespołowych” AWF w Katowicach oraz „Menedżer Akademii Piłkarskich” WSZiC we Wrocławiu.

II WARSZTATY ONLY FUTBOL 07.09.2018

IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KOGUCIKA 08-09.09.2018

Warsztaty Szkoleniowe skierowane są do trenerów piłki nożnej, przedstawicieli świata futbolu, sportu, nauczycieli wf, instytucji publicznych oraz samorządów.

7 września na boisku Akademii Kolejarz w Stróżach odbędą się praktyczne warsztaty prowadzone przez najlepsze Akademię Piłkarskie w Polsce. Trenerzy/Koordynatorzy Zagłębia Lubin, Legii Warszawa, Lecha Poznań, Jagiellonii Białystok, Pogoni Szczecin przeprowadzą na zawodnikach swoich drużyn przykładowe gry zadaniowe w zastosowaniu małych gier realizowane w swoich klubach. Gościem specjalnym szkolenia będzie Trener Sandecji Nowy Sącz, Tomasz Kafarski.

IV Międzynarodowy Turniej Kogucika – dwudniowy turniej dla zawodników piłki nożnej w wieku 10 lat (rocznik 2008 i młodsi) oraz trenerów najlepszych Polskich Akademii Piłkarskich oraz zagranicznych. Blisko 600 uczestników będzie rywalizować na 4 boiskach o zwycięstwo 6 pucharów wręczanych na scenie przy boisku piłkarskim pod patronatem Honorowym Pana Jacka Krupy, Marszałka Województwa Małopolskiego oraz pod Patronatem – Pana Marka Pławiaka Starosty Powiatu Nowosądeckiego.

W pierwszym dniu Drużyny po rozlosowaniu zostaną przydzielone do 6 grup po 6 drużyn. Pierwsze 3 grupy rozegrają swoje mecze od 9 do 13:22, natomiast pozostałe 3 grupy rozgrywają swoje mecze od 14:00 do 18:22.

W drugim dniu Drużyny w zależności od zajętego miejsca będą rozgrywać swoje mecze w 6 Grupach po 6 zespołów. Drużyny z miejsc 6, 5 i 4 będą rozgrywać swoje mecze od 8 do 12:22. Z Oficjalnym zakończeniem od 12:30 (miejsc 18-36). Drużyny z miejsc 3, 2 i 1 będą rozgrywać swoje mecze od 13:00 do 17:22. Z oficjalnym zakończeniem od 17:30 (miejsc 1-17).

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności