lederboard

Zapraszamy na Raut z Liderką


Aniołowie biznesu i inwestorzy? Potencjalni klienci? Przyszli partnerzy biznesowi? Wszyscy będą dostępni podczas jedynego w Polsce Biznes Mixeru przy okrągłych stołach. Spotykamy się 23 maja 2017r w wyjątkowej przestrzeni Giełdy Papierów Wartościowych w Auli Głównej Kompleksu Centrum Giełdowego przy ul. książęcej 4 w Warszawie. 

 

Gala rozpocznie się o godz. 18:00,  goście zasiądą  przy 10 okrągłych stołach i każdy z Uczestników będzie miał 3 minuty na prezentację swojego biznesu. W ciągu jednego wieczoru stworzymy okazję do zaprezentowania się wśród 100 wyselekcjonowanych przedsiębiorców, reprezentujących różne branże.

DLA KOGO?

  • Przedsiębiorcy prowadzący firmę (biznes)
  • Inwestorzy, aniołowie biznesu
  • Menadżerowie

„Raut z Liderką” jest kontynuacją całodniowego, czerwcowego Sympozjum Liderka Biznesu, które wybrzmiało pod hasłem: Kobiety – Przywództwo – Biznes. Celem wydarzenia jest aktywizacja i w efekcie integracja przedsiębiorców, którym bliska jest wzajemna idea biznesu opartego na relacjach i szeroko pojętym partnerstwie. Będzie to druga, unikalna okazja do przeprowadzenia kilkudziesięciu rozmów biznesowych w niezwykle przyjaznej, ciepłej i energetyzującej atmosferze. Dewizą przewodnią wieczoru będą INWESTYCJE. Podczas tematycznego panelu podejmiemy próbę odpowiedzi na pytania dotyczące m. in. trzech głównych błędów inwestycyjnych popełnianych przez kobiety.

Element gry i zabawy wyzwoli endorfiny – idealne podłoże do biznesu. Daj się porwać do świata „Wall Street”! ZAPRASZAMY! Więcej szczegółów na www.rautliderka.pl

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności