Zapraszamy na Spinkę Biznesu!

Zapraszamy na Spinkę Biznesu, kobiecą konferencję organizowaną przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych BIZOON. 

 

 

18.11.2018 r., w godz. 10-19, w Legionowie (ul. T. Kościuszki 8a)

W tym roku organizowana pod hasłem: Mózg jest sexy!

Wydarzenie jest bezpłatne dla uczestniczek, obowiązują zapisy przez stronę: http://spinkabiznesu.bizoon.pl/

To już III edycja konferencji Spinka Biznesu – dla 100 przedsiębiorczych kobiet.
W tym roku inaczej…

Udział wezmą:

  • …oprócz wspaniałych prelegentów
  • …także 10 cudownych kobiet, które przechodzą właśnie metamorfozę – nie taką zwyczajną… 10 mentorów pracuje przez 5 miesięcy nad zmianą przekonań i wzmocnieniem pewności siebie, ale przede wszystkim te kobiety pracują nad sobą!
  • 100 kobiet – uczestniczek zakwalifikowanych do udziału. Udział jest bezpłatny, ale o kwalifikacji decyduje organizator na podstawie formularza zgłoszeniowego. To będzie fantastyczny event w gronie aktywnych kobiet! Cudowna energia gwarantowana!!!
  • wystawcy i zespoły ich pracowników – dokładnie dobrani pod kątem atrakcyjności świadczonych usług i produktów dla naszych Uczestniczek

To będzie manifestacja kobiecej energiiiiiiiiiiiii!

Na fan page Spinka Biznesu możecie śledzić poczynania „Metamorfozianek”, ale to tylko przedsmak tego, co będzie się działo podczas konferencji 18 listopada!

W Programie konferencji nie zabraknie merytorycznych prelekcji, sesji networkingowych, wyjątkowych gości, cudownych uczestniczek, nagród, prezentów, wystawców i atrakcji dodatkowych.

Najważniejszym punktem programu będzie prezentacja efektów metamorfozy w oprawie muzycznej. To kobiety takie jak Ty, które opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z udziałem w metamorfozie.

Prelegenci dodadzą Ci energii i nie będą to przypadkowe osoby, a mentorzy zaangażowani, sprawdzeni przez co najmniej 5 miesięcy przez uczestniczki metamorfozy!

To będzie najciekawsze kobiece wydarzenie tego roku!

Bilety BEZPŁATNE!
Program BOGATY!
Przerwy kawowe ZAPEWNIONE przez Organizatora!
Ciepły POCZĘSTUNEK zapewniony przez Organizatora!
NAGRODY i upominki zapewnione przez PARTNERÓW!
Muzyka NA ŻYWO!
Kobieco!
Energicznie!
Z PAZUREM!

Dla kogo?

Wydarzenie skierowane jest do kobiet przedsiębiorczych, zarówno tych, które prowadzą już swoje firmy/organizacje, jak i menadżerek kolejnych szczebli, a także kobiet, które dopiero zamierzają otworzyć biznes.

Zgłoszenie udziału

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak prosimy o rejestrację. Po wypełnieniu formularza otrzymasz potwierdzenie wysłania zgłoszenia. Uwaga! Rejestracja nie oznacza udziału w konferencji! W wydarzeniu wezmą udział tylko osoby, których udział został potwierdzony i otrzymały bilety lub zaproszenia i uprawniające do udziału.
O wyniku zakwalifikowania zgłoszenia poinformujemy w osobnej wiadomości. Dopiero otrzymanie potwierdzenia oznacza udział w wydarzeniu.

Zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa na stronie www.spinkabiznesu.bizoon.pl

Program konferencji:

10:00 – 11:00 rejestracja
11:00 – 12:00 oficjalne otwarcie
12:00 – 12:30 koncert na żywo Gośki Andrzejewskiej i prezentacja kolekcji Glow by Maria Fabińska
12:30 – 13:00 prezentacja efektów pięciomiesięcznej Metamorfozy
13:00 – 13:30 panel dyskusyjny: „Mózg jest sexi”
13:30 – 13:45 przerwa kawowa
13:45 – 15:15 panele prelekcyjne
15:15 – 15:30 przerwa kawowa
15:30 – 17:00 panele prelekcyjne
17:00 – 18:30 przerwa obiadowa, networking i oglądanie stanowisk wystawców
18:30 – 19:00 konkurs z nagrodami i zakończenie

Program wydarzenia może nieznacznie ulec zmianie.

Chcesz wiedzieć więcej? Interesuje Cię tematyka poszczególnych paneli? Śledź fan page: https://www.facebook.com/spinkabiznesu i udostępnione tam wydarzenie!

Informacje o partnerach wydarzenia i prelegentkach znajdziesz również na stronie: http://spinkabiznesu.bizoon.pl

Jaki jest cel konferencji?

W tym roku organizujemy konferencję pod hasłem: „Mózg jest sexi”

Chcemy pokazać jak piękno wewnętrzne kobiety, siła jej charakteru wpływa na jej wizerunek zewnętrzny.
Cel ten realizujemy w procesie metamorfozy, do której zaprosiliśmy 10 wyjątkowych kobiet. Biorą one udział w pięciomiesięcznym procesie przemiany (głównie wewnętrznej), spotykają się regularnie z mentorkami i biorą udział w różnorodnych warsztatach, m.in. korzystają z pełnego procesu coachingowego, spotykają się grupowo i indywidualnie z trenerem personalnym, korzystają z usług refleksolożki i masażystki holistycznie podchodzącej do sfery ciała i ducha człowiek, wezmą udział w warsztatach z emisji głosu, spotkaniu z barfitterką w luksusowym salonie bielizny, spotkaniach z innymi kobietami zarażającymi swoimi pasjami, w warsztatach z makijażystą, nauczą się poruszania po wybiegu, a to wszystko po to, aby nabrać pewności siebie, rozwinąć się emocjonalnie, duchowo i zadbać o wszystkie sfery swojego życia i zaprezentować w kreacjach modowych na wybiegu podczas konferencji.

Jest to niezwykła konferencja, ponieważ angażuje w dużym stopniu nie tylko znane podczas takich wydarzeń prelegentki, ale także zwykłe (choć wyjątkowe) kobiety. Bądź jedną z nich i zainspiruj się do zmiany! Skorzystaj z doświadczeń innych kobiet i pozwól zarazić się pozytywną energią konferencji!

Poza tym wydarzenie ma na celu:

Transfer wiedzy i doświadczeń między kobietami prowadzącymi prosperujące firmy, a tymi, które są na początku drogi do własnego biznesu. Budowanie życzliwej atmosfery biznesu i trwałych relacji z potencjalnymi partnerami i inwestorami.
Pokazanie trendów z zakresu rozwoju osobistego z uwzględnieniem holistycznego podejścia do kobiety przedsiębiorczej, niejednokrotnie zmagającej się z godzeniem różnych życiowych ról (matka, żona, businesswoman); wsparcie w godzeniu tych ról.

Uwaga!

Liczba miejsc jest ograniczona! Nie zwlekaj! To będzie niezwykłe wydarzenie z mnóstwem atrakcji, pozytywną energią i merytoryczną wiedzą!

Wystawiamy certyfikat udziału.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności