Zapraszamy na warsztaty: Bloguj z pasją


14 maja o godzinie 10:00 w Hotelu Fado  w Świdnicy odbędą się warsztaty „Bloguj z pasją“. Liczba miejsc ograniczona. Pierwsze 10 osób może nabyć bilety w cenie promocyjnej.

 

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoja przygodę z blogowaniem i potrzebują pomocy, by robić to dobrze i z przytupem. To także dla tych, którzy chcieliby się dzielić swoją pasją, a do tej pory nie mieli okazji albo śmiałości. Dla małych przedsiębiorców, którzy nie prowadzą bloga, a powinni.

– Pomysł na warsztaty zrodził się spontanicznie, z potrzeby podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie. Choć w planach mam też kilka innych szkoleń, także  tych online. –  zdradza Agnieszka Pohl, organizatorka, autorka bloga Obsesyjna Biblioteczka – to bardzo się cieszę, że pomysł spotkał się z  entuzjastycznym przyjęciem  wśród partnerów , którzy już potwierdzili chęć wsparcia tego wydarzenia.  W obecnej chwili wspierają moje działania: KOBIETA PEWNA SIEBIE, MAGAZYN LAW BUSINESS QUALITY, SWIDNICA24.PL.  Wspólnie przygotowujemy niespodzianki dla uczestników. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby poznać tajniki blogowania, ale również korzyści z prowadzenia własnej strony i dzielenia się pasją z innymi.

Zagadnienia, które będą poruszane  podczas warsztatów:

 

  • co daje blogowanie
  • dlaczego warto blogować
  • jak zacząć
  • jak blogować dobrze i skutecznie
  • jak docierać do czytelników poprzez media społecznościowe
  • czego nie robić, blogując
  • zarabianiu na blogu

 

Bilety można zakupić tutaj. W cenie biletu przerwa kawowa oraz niespodzianki:

http://bloguj-z-pasja-warsztaty.evenea.pl

Warto również śledzić wydarzenie na Facebooku – pojawią się tam bowiem najważniejsze informacje związane z warsztatami, aktualizowane na bieżąco.

https://www.facebook.com/events/997751420305390/

Kontakt w sprawie pytań dotyczących warsztatów oraz propozycji współpracy: agnieszka@obsesyjnabiblioteczka.pl

 

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności