Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty: Sukces jest sexy!


Już 25 czerwca we Wrocławiu, podczas całodniowego szkolenia, organizowanego przez projekt Czerwona Szpilka, dowiesz się, że sukces naprawdę jest sexy! I absolutnie nie jest on kwestią szczęścia czy przypadku, tylko i wyłącznie kwestią Twoich własnych działań. Problem pojawia się jednak, kiedy działania podyktowane są naszymi nieświadomymi przekonaniami, które jeśli są negatywne, to skutecznie odsuwają nas od naszych celów.

 

 

 

Pomyśl tylko, jak często sama siebie sabotujesz? Jak często towarzyszą Ci negatywne wspomnienia czy strach przed porażką? Jak często pozostajesz w sferze marzeń, które wydają Ci się dalekie do spełnienia?

 

Właśnie dlatego podczas szkolenia „Sukces jest sexy” zostaną poruszone następujące tematy:

  • Co przeszkadza Ci odnosić sukcesy? – dwa szkodliwe nawyki stosowane przez kobiety.
  • Twoje porażki nie będą rządzić Twoim życiem! Jak pozbyć się negatywnych wspomnień z przeszłości i śmiało otworzyć się na przyszłość.
  • Teraz Ty! Technika błyskawicznego poczucia pewności siebie w różnych sytuacjach i wobec różnych osób.
  • Kreowanie pozytywnych relacji z innymi oraz z samą sobą z wykorzystaniem Panoramy Społecznej.
  • Jaki jest Twój mentalny poziom finansowy? Odkrywanie osobistych, nieświadomych przekonań sabotujących Twoje działania, sukcesy, cele.
  • To, co jest zamień na to, co chcesz żeby było. Pozytywny Model Zmiany – metoda zmiany przekonań ograniczających na wspierające.

Sukces jest sexy

Seminarium poprowadzi Trener Zmiany – Renata Frączkiewicz-Krzal:

„Dużą część życia zawodowego poświęciłam poszukiwaniu swojego „miejsca na ziemi”. Po drodze dwukrotnie „popełniłam” podyplomowe studia menadżerskie MBA i liczne szkolenia „około brzegowe”, a moje życiowe cele miały charakter wyłącznie zawodowy – kolejny awans i kolejny. Uczestnicząc w korporacyjnym wyścigu szczurów nieświadomie poddałam się mitowi z cyklu: „będę szczęśliwa gdy tylko osiągnę…”

Dzisiaj noszę w sobie trzy prawdy:

Po pierwsze: perfekcja to największa bujda na resorach! Ambicja -TAK!, ale uważaj na przesadne dążenie do perfekcji.

Po drugie: cel jest ważny, ale to podróż do celu nas wzbogaca.

Po trzecie: każdy posiada wszelkie zasoby niezbędne by osiągać swoje cele i realizować marzenia. Nie każdy potrafi z tych zasobów korzystać.

Dzięki nam otrzymujesz zniżkę na to szkolenie. Serdecznie zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności