lederboard

Zarządzanie obiegiem dokumentów w grupie kapitałowej


Sprawny przepływ informacji i danych to w dzisiejszych czasach podstawa działania każdej organizacji. Cyfryzacji ulegają zarówno Grupy Kapitałowe, jak i organy administracji publicznej. Stwarza to nowe wyzwania od strony prawnej i praktycznej. Im lepsza organizacja przebiegu dokumentów, tym większy porządek w realizacji procesów wewnątrz Grupy.

 

W związku z tym niezwykle ważne jest zapoznanie się z wszelkimi praktycznymi i prawnymi kwestiami związanymi z elektronicznym obiegiem dokumentów.

Szkolenie odbędzie się 12 czerwca 2015 roku w Centrum Konferencyjnym Golden Floor w budynku Millenium Plaza w Warszawie.

Prelegenci zwrócą szczególną uwagę na relacje Grup Kapitałowych z administracją państwową. Uwzględnią przy tym kwestie cyfryzacji urzędów i wszelkich rejestrów, których wykorzystanie może mieć wpływ na optymalizację działania spółek.

Eksperci przedstawią najbardziej kluczowe i istotne kwestie dotyczące wprowadzania systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów w organizacji. Poruszone przy tym zostaną także kwestie problemowe związane z zakresem ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa w kontekście działania na danych elektronicznych.

Główne zagadnienia:
• Cyfryzacja administracji i sądownictwa w praktyce
• Funkcjonowanie spółek kapitałowych w kontekście cyfryzacji
• Elektroniczny obieg dokumentów a ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa

Podczas szkolenia swoje prelekcje zaprezentują przedstawiciele Kancelarii Tomczak i Partnerzy:
Dr Karolina Kocemba, partner i wspólnik, Karolina Lisicka oraz Piotr Mikosik

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://mmcpolska.pl/event/zarzadzanie-obiegiem-dokumentow-w-grupie-kapitalowej

 

obieg-dokumentow-w-GK_400

 

fot. FreeGreatPicture.com

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności