Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce – wyzwania i procedury prawne


Przyjęcie do pracy cudzoziemców wymaga znajomości związanych z tą kwestią regulacji prawnych. Każdy pracodawca przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu obcokrajowca powinien zapoznać się z obowiązującymi obecnie przepisami.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu ,,Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce – wyzwania i procedury prawne”, podczas którego nasi Eksperci szczegółowo omówią obowiązujące regulacje w Polsce dotyczące przyjmowania do pracy obcokrajowców. Praktyczne ujęcie tematu pozwoli Państwu na pozyskanie kompleksowej wiedzy i użytecznych umiejętności w tym zakresie. W trakcie szkolenia przedstawione zostaną również zmiany wynikające z dwóch zbliżających się nowelizacji – implementacji dyrektyw UE i likwidacji procedury oświadczeniowej.

Szkolenie odbędzie się 1 grudnia 2016r. w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR w Warszawie.

 

zatrudnianie-cudzoziemcow_1200x628px

 

Szczegóły programu >>

Główne zagadnienia:
• Praca cudzoziemców – legalizacja
• Proces pozyskania zezwolenia pobytowego
• Delegowanie pracowników

Prowadzący:
Karolina Schiffter – Adwokat w kancelarii Raczkowski Paruch, kieruje działem imigracyjnym i Global Mobility. Swoją praktykę skupia na biznesowym prawie imigracyjnym i doradza klientom w zakresie relokacji pracowników do Polski oraz delegowania polskich pracowników za granicę. Jej artykuły regularnie publikowane są w gazetach codziennych oraz czasopismach.

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności