Zaufaj specjaliście od otwierania samochodów

Awaryjne otwieranie drzwi samochodów to dziedzina, w której odnaleźć mogą się wyłącznie dobrzy ślusarze. Duże doświadczenie zbierane latami oraz odpowiednie umiejętności pozwalają bezproblemowo otworzyć drzwi, dodatkowo nie uszkadzając żadnego elementu samochodu. Problemy z zamkiem mogą pojawić się w każdej chwili i w cale nie muszą wiązać się z zatrzaśnięciem samochodu czy zgubieniem kluczy. Mogą pojawić się bezpośrednie problemu z zamkiem w szczególności z zamkami nowoczesnych samochodów.

 

Własnoręczne otwieranie

W teorii można przeprowadzać otwieranie samochodów własnoręcznie za pomocą standardowych akcesoriów, jednak jest to duże ryzyko, przecież na co dzień nie zajmujemy się tego typu zajęciami, w dodatku nie posiadamy odpowiedniej wiedzy na temat zamków w samochodach. Kiedy na prawdę zależy nam na czasie, i jesteśmy świadomi że będą czekać nas nie małe koszty to można próbować wybić szybę samochodu. Trzeba liczyć się z tym, że  bezpośrednie koszty wymiany szyby będą znacznie wyższe niż koszty opłacenia ślusarza. Nie wspominając że możemy nabawić się kontuzji. Więc czy nie prościej i taniej zadzwonić po specjalistę?

Sposoby otwierania drzwi

Po wykonanym telefonie do specjalisty z https://www.pogotowie-zamkowe-krakow-24h.pl/

musi mieć on dobry sposób na otwieranie samochodów. Pierwszą znaną już od dziesięcioleci metodą na otwieranie drzwi od samochodów są narzędzia ślusarskie. Zachowując odpowiednią ostrożność z ich pomocą można bez większego problemu otworzyć większość zamków. Drugim sposobem nieco różniącym się od poprzedniego jest użycie tak zwanej przyssawki wraz z poduszką hydrauliczną. Taki sposób nieco różni się od poprzedniego, jednak jest równie skuteczny a ponad to zajmuje mniej czasu i nie niszczy samochodu w żaden sposób. Niestety nie ma nic za darmo i przyjdzie nam zapłacić kilkaset złotych za takie usługi, lecz warto pamiętać że wezwanie ślusarza przyniesie mniejsze straty niżeli założenie wybitej szyby. W dodatku wzywając fachowca trzeba liczyć się z tym, że przed rozpoczęciem swojej pracy poprosi nas o okazanie dowodu potwierdzającego że jesteśmy właścicielem pojazdu. W innym przypadku nie udzieli nam wsparcia. Ciekawostką jest, że fachowcy używający specjalistycznych narzędzi, za pomocą których są w stanie otworzyć drzwi bez kluczyka muszą posiadać odpowiednie zezwolenie na ich używanie. Brak zezwolenia jest brany pod uwagę jako przestępstwo. Takie narzędzia nie są również łatwo dostępne.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności