Zdiagnozowano chorobę XXI wieku

Każdy Twój dzień zaczyna się tak samo.. Szaro, smutno, gdzie się nie obejrzysz ludzie, którzy czyhają na twoją porażkę. Po fali niepowodzeń, zapominasz, co oznacza słowo marzenie, cel. Pochłonęła Cię choroba 21 wieku – przeciętność. Boisz się odrzucenia, wyjść przed szereg, ponieważ zostaniesz nie za akceptowany przez otoczenie. Twoje życie to ciągła egzystencja, która nie prowadzi donikąd. Pięć dni w tygodniu robisz coś, co nie sprawia Ci przyjemności. W weekend odreagowujesz, bo wiesz, że w poniedziałek znowu czeka na Ciebie przytłaczająca codzienność. Nie chcesz tak żyć, a nadal coś Cię blokuje..

 

 

ZOSTAŃ KRÓLEM SWOJEGO ŻYCIA

Prawda jest inna, w twojej podświadomości jest nadzieja, że chcesz i potrafisz stworzyć swoje życie takie o jakim zawsze marzyłeś. Bez negatywnego otoczenia, wypełnione szczęściem i spełnieniem. Brakuje Ci tylko impulsu, inspiracji i odpowiedniej wiedzy, która pociągnie Cię ku niemożliwego. W książce zawarto szczegółowe porady jak stworzyć swoje życie od podstaw. Nie jest to kolejny poradnik jak zarobić pierwszy milion bez wkładu finansowego. Jest to książka, wypełniona poradami, człowieka, który w ciągu dwóch lat zmienił swoje życie diametralnie. W książce zawarto również wypowiedzi ludzi, którzy dokonali rzeczy niemożliwych, i mogą z czystym sumieniem powiedzieć, że są osobami spełnionymi!

NA CO CZEKASZ?

Możliwość zmiany swojego życia leży w twoich rękach, Wszystkie zawarte informacje ukażą Ci, jaki ten Świat jest piękny i niedługo się sam o tym przekonasz.

 

WSPÓŁAUTORZY KSIĄŻKI

 • Arkadiusz Lotek
  Nauczyciel matematyki, przewodniczący komisji młodzieżowej Zarządu Krajowego Towarzystwa Uniwersytetów Ludowych, autor i koordynator projektów europejskich dla młodzieży (wartość projektów służących rozwojowi młodzieży – około 1.7 mln zł).
 • Marta Starczynowska
  Studiuje Digital Film Production na University of Greenwich. Od 2014 roku prowadzi na YouTube kanał ŚWIATOPOBLOND, na którym stara się motywować i inspirować ludzi do podążania za marzeniami i do łamania typowych schematów, które narzuca nam otoczenie.
 • Patrycja Szkarłat
  Absolwentka Lycee De la Atlantique i była studentka kierunku zarządzania na Uniwersytecie Jagielońskim. Przedsiębiorca, właścicielka firmy Success Trip, podróżniczka, autorka szkoleń.
 • Piotr Tomaszewski
  25-letni youtuber, trener personalny, autor 2 książek, magister prawa.
 • Bartłomiej Stępniewski
  Grafik komputerowy, obecnie pracujący jako freelancer, Jego najbliższym celem jest założenie własnej firmy zajmującej się wykonywaniem projektów graficznych, stron www i szeroko rozumianym copywritingiem.
 • Paweł Szwajkowski
  Założyciel Planteon.pl, sklepu internetowego z przyprawami, ziołami i zdrową żywnością. Pasjonat sportu. Ukończył maraton  oraz triathlon. Udzielał wywiadu na kanale najmłodszego milionera w Polsce.
 • Petros Psyllos
  Został uznany przez amerykańskiego Forbesa za jednego z 30 najlepszych europejskich innowatorów,polskiego Forbesa za jednego z 30 najlepszych polskich innowatorów oraz Massachusetts Institute of Technology Review za jednego z 10 najzdolniejszych młodych wynalazców w Polsce. Laureat New Europe 100 – listy liderów innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej wg Res Publica, Funduszu Wyszehradzkiego, Google i Financial Times. Na swoim koncie ma ponad 17 nagród w dziedzinie wynalazczości o zasięgu krajowym i międzynarodowym (m.in. Pittsburgh, Seattle, Paryż, Bruksela).
 • Michał Borkowski
  Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Częstochowy, Wiceprzewodniczący Rady Dzieci i Młodzieży RP przy Ministrze Edukacji Narodowej, społecznik.

 

KUP TERAZ 

**** Książka została napisana przez 19 latka – PAWŁA BLICHARSKIEGO!

Kim jest ten niezwykły chłopak?

– właściciel portalu rowerowego wysportowani-portal-kolarski.pl
– właściciel marki odzieżowej Pablo Wear
– właściciel drużyny kolarskiej Sportgang Wysportowani Racing Team
– menadżer dj-ów Zōnden
– autor książki ”XXI wiek-choroba przeciętności”
– właściciel projektu KRÓLŻYCIA.EU
– w trakcie tworzenia międzynarodowej agencji interaktywnej Wiseprogress

 

Więcej o autorze na:

https://www.facebook.com/pawel21

https://www.instagram.com/pawel_blicharski/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności