lederboard

Zdradzamy wstępne wyniki plebiscytu LWICE BIZNESU 2015


Odważne, pełne pasji i ambicji, wytyczają coraz to nowe cele, doskonale sprawdzają się zarówno w prowadzeniu i rozwijaniu własnego biznesu, jak i w pełnieniu kluczowych funkcji kierowniczych i zarządczych. O kim mowa? O 43 wyjątkowych kobietach – nominowanych w plebiscycie magazynu Law Business Quality pod hasłem „Polskie Lwice Biznesu 2015”.

Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Codziennie otrzymujemy setki mejli z pytaniami o wyniki. Postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i ogłosić pierwsze nazwiska pań, które zwyciężyły w głosowaniu internetowym na portalu 4allwomen.pl oraz pierwsze trzy nazwiska pań, które zdobyły największą liczbę głosów od naszego jury.

Chcemy wyjaśnić, że głosowanie w Internecie nie jest jedynym kryterium przyznawania statuetek. A pierwsze trzy nazwiska pań, które zdobyły największą liczbę głosów od jury – nie są jedyne, bowiem w każdej kategorii jury wyłoniło swoje faworytki. My podamy tylko 3 z nich, aby pozostawić Was jeszcze w niepewności. Pełną listę nagrodzonych pań poznamy na finałowej gali 2.06.2015.

Organizator konkursu przyzna łącznie 30 statuetek plus nagrodę specjalną dla Elżbiety Dzikowskiej za całokształt dokonań.

Statuetki zostaną przyznane na podstawie głosowania w Internecie, na Facebooku oraz na podstawie głosów jury plebiscytu. Poza tym swoje statuetki i odrębne nagrody przyznają partnerujące wydarzeniu portale:www.lwicebiznesu.plwww.4allwomen.pl oraz firma Brand Soul.

W jury konkursu zasiedli: Ilona Adamska, Andrzej Blikle, Agnieszka Śliwka-Gumienna, Otylia Jędrzejczak, Iwona Kossmann, Marta Wysocka-Fronczek i Katarzyna Wicha.

Przypomnijmy, że gala LWICE BIZNESU 2015 połączona jest z 1. urodzinami magazynu LAW BUSINESS QUALITY oraz akcją charytatywną na rzecz Stowarzyszenia Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa „Bardziej Kochani”.

ZDOBYWCZYNIE STATUETEK „POLSKIEJ LWICY BIZNESU 2015” W GŁOSOWANIU INTERNETOWYM NA PORTALU 4ALLWOMEN.PL:

1. Ida Karpińska

2. Sylwia Lehner

3. Ewa Pohlke

4. Renata Robaszewska

5. Olga Kozierowska

6. Ewelina Kwit-Betlej

7. Anna Szubert

8. Jolanta Bandurowska

9. Joanna Klimas

10. Joanna Orleańska

11. Ewa Błaszczyk

12. Joanna Dudziak

(Wyniki głosowania dostępne są na www.4allwomen.pl)

ZWYCIĘŻCZYNIE W GŁOSOWANIU JURY:

(Pierwsze trzy nazwiska, które uzyskały największą liczbę głosów w trzech wybranych kategoriach).

1. Anna Urbańska

2. Jolanta Kwaśniewska

3. Anita Kijanka

Pozostałe 15 nazwisk zwyciężczyń – pozostawiamy w tajemnicy.

Anna Gardyniak / LBQ

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności