Zegarki Seiko w 3 niecodziennych kolorach – sprawdź, czym Cię zaskoczą!

Zegarek już dawno przestał być wyłącznie praktycznym gadżetem i coraz częściej, z powodzeniem, jest wykorzystywany jako element uzupełniający stylizację. Obawiasz się, że zwracający uwagę czasomierz nie jest dla Ciebie? Poznaj zegarki Seiko w trzech niecodziennych kolorach i znajdź swój styl!

 

Zegarki Seiko – zaskakujący design i doskonała jakość

Najbardziej znane i najbardziej rozpoznawalne – zegarki Seiko to szereg rewolucyjnych rozwiązań i przede wszystkim – nowoczesny i zaskakujący design. Charakteryzujące się, zależni od modelu wytrzymałym mechanizmem kwarcowym lub automatycznym, wysoką wodoszczelnością, panelem solarnym i wbudowanym odbiornikiem GPS, dedykowane są wszystkim, którzy szukają czegoś więcej, niż klasycznego czasomierza.

Decydując się na zegarki Seiko, dostępne między innymi w ofercie sklepu Zegarki Zielona Góra, możesz sięgnąć nie tylko po tradycyjne rozwiązania. Szeroki wybór czasomierzy obejmuje także modele w zaskakujących kolorach. Jakie propozycje dla mężczyzn szczególnie warto wziąć pod uwagę, zwłaszcza kiedy chcesz wyróżnić się z tłumu? Przedstawiamy zegarki Seiko w trzech zaskakujących kolorach!

1. Seiko 5 Sport Automatic 42 mm Street Fighter CHUN-LI BLUE JEANS

Zegarek Seiko z limitowanej edycji, to doskonałe połączenie nowoczesnego designu, zwracającej uwagę kolorystyki i funkcjonalności. Skórzany pasek dodaje mu elegancji i klasy, a wykorzystany mechanizm automatyczny (nakręcany ruchem nadgarstka), pozwala na swobodne użytkowanie. Czym jeszcze zaskoczy Cię ta propozycja? Przeszklonym deklem, dzięki któremu możesz oglądać pracę czasomierza i uniwersalnością. Doskonale odnajdzie się w codziennych, sportowych i casualowych zestawach, sprawiając, że nie pozostaniesz niezauważony!

2. Seiko 5 Sports Automatic 42 mm Street Fighter ZANGIEF IRON CYCLONE

Niecodzienne, chociaż niezwykle trafione połączenie kolorystyczne, mnóstwo szczegółów i klasyczny rozmiar koperty (chociaż jej grubość jest niestandardowa) to nie jedyne zalety tej propozycji Seiko. Zegarek charakteryzuje się mechanizmem automatycznym, a dodatkowo został wyposażony w szkło mineralne, które możesz polerować. Kolejne atuty czasomierza to fluorescencyjne wskazówki i indeksy na tarczy, wysoka wodoszczelność, obrotowa luneta zegarka, a także – wskaźnik dat i dni tygodnia.

3. Seiko 5 Sports Automatic 42 mm Street Fighter KEN RUSH ‘N’BLAZE

Zaskakujący kolor i pasek hybrydowy (połączenie praktycznego i wytrzymałego rdzenia z gumy i stylowego, skórzanego wykończenia) to dopiero początek cech, którymi zachwyci Cię ta propozycja Seiko. Zegarki z edycji limitowanej charakteryzują się zastosowaniem najlepszych materiałów (obok paska w tym modelu znajdziesz szkiełko mineralne o podwyższonej twardości), ale także – troską o maksymalną funkcjonalność (właśnie dlatego w tym modelu pojawiły się fluorescencyjne wskazówki, datownik i licznik dni tygodnia).

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności