Zielona energia doceniona przez polski biznes. Respect Energy z “Medalem Europejskim” Business Centre Club

Respect Energy S.A., jedyna na polskim rynku spółka sprzedająca całkowicie zieloną energię, dołączyła do grona laureatów “Medalu Europejskiego” – inicjatywy Business Centre Club przy Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Podczas 32. edycji konkursu nagrodzonych zostało 79 krajowych przedsiębiorstw, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju jakości oferowanych przez siebie usług i produktów oraz działania zgodnego ze standardami unijnymi.

 

 

Zapowiedziana już w kwietniu 32. edycja “Medalu Europejskiego” odbyła się pod hasłem “Polak w świecie”. Pod koniec czerwca zorganizowana została oficjalna gala rozdania rekomendacji wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców we Wspólnocie instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

W warszawskiej siedzibie Business Centre Club w Pałacu Lubomirskich laureaci odebrali “Medale” z rąk wiceprezesa BCC, dyrektora generalnego Macieja Owczarka i dr. Jarosława Mulewicza, członka Rady Organizatorów BCC, a w przeszłości głównego negocjatora Układu Stowarzyszeniowego z Unią Europejską.

Jednym z laureatów “Medalu Europejskiego” została spółka Respect Energy S.A. – jedyny podmiot na rynku energetycznym, który może się pochwalić całkowicie zielonym miksem, opartym na OZE. W filozofię działania firmy ściśle wpisany jest szacunek zarówno do środowiska naturalnego, jak i biznesu, co doceniła Kapituła 32. edycji konkursu. W oficjalnym zestawieniu laureatów “Medalu” czytamy, iż spółka wyróżniła się spośród konkurencji “sprzedażą energii elektrycznej pochodzenia w 100% z odnawialnych źródeł energii”.

– Takie wyróżnienie to dla całego zespołu Respect Energy ogromny zaszczyt, ale również motywacja do podejmowania kolejnych wyzwań. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas usługi reprezentowały jak najwyższy poziom, który odzwierciedla standardy europejskie. Obecnie działamy na kilku rynkach międzynarodowych i zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności za środowisko naturalne, naszych klientów oraz przyszłość biznesu w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dlatego też to wyróżnienie jest bezpośrednim sygnałem, że idziemy w dobrym kierunku – podkreśla Julia Piątkowska z Respect Energy S.A.

Respect Energy S.A. kieruje swoją ofertę do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Obecnie [stan na czerwiec 2021] spółka współpracuje z grupą około 14 tys. klientów oraz 450 wytwórcami zielonej energii.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności