lederboard

Zima to czas dla hoteli w najwyższym standardzie


Hotel Mikołajki***** rozpoczyna sezon zimowy. Oznacza to, że tętniące życiem przez większość roku Mikołajki uspokajają się i otwierają na inny profil gości – szukających komfortu, spokoju i regeneracji w SPA. Jak również dla klientów biznesowych. Dlatego zima jest dobrym czasem dla hoteli w wysokim standardzie, oferujących atrakcyjne pakiety pobytowe z zabiegami kosmetycznymi, masażami, aromatycznymi rytuałami i rozbudowaną strefą rekreacji. Ale i z ofertą konferencyjną – dla firm, które szukają atrakcyjnych miejsc pod wydarzenia biznesowe, czy integracyjne.

 

 

Zima na Mazurach wiąże się z rozwojem zupełnie innych usług – to okres, kiedy kończą się sporty wodne, a rozwija zapotrzebowanie na podwyższony komfort połączony z relaksem i rekreacją pod dachem. To dobry okres dla hotelowych SPA, które przygotowują specjalnie szyte na tą porę roku oferty i pakiety. Pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki jest jednym z obiektów, który zimą liczy na duże zainteresowanie gości weekendowymi lub kilkudniowymi pakietami SPA & wellness.

– W sezonie jesienno-zimowym popularnością cieszą się zarówno pakiety ukierunkowane na relaks i regenerację w SPA, jak również te okolicznościowe, związane m.in. z Halloween, Bożym Narodzeniem czy Nowym Rokiem. Masaże, peelingi, zabiegi kosmetyczne, aromatyczne rytuały w saunie – to oferta, która zimą przyciąga gości poszukujących odpoczynku. Odwiedzają nas także goście biznesowi, którzy wolą szukać komfortowego miejsca na konferencję, szkolenie czy integrację poza najgorętszym sezonem – mówi Ireneusz Czerski, Dyrektor Hotelu Mikołajki*****.

hotel-mikolajki

Zima na Mazurach to także Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra. W okresie świątecznym i noworocznym wiele hoteli cieszy się niemal pełnym obłożeniem. Pakiety świąteczne z roku na rok stają się coraz popularniejszą alternatywą zarówno dla rodzin, jak i dla par lub grup przyjaciół. Hotel Mikołajki przyjmuje już rezerwacje na pobyty z tradycyjną kolacją wigilijną i świątecznym nastrojem, a także na sylwestrowy bal.

– Coraz więcej Polaków spędza Boże Narodzenie i Sylwestra poza domem. To relatywnie nowy trend, ale zarówno hotele takie jak nasz, jak i biura podróży, oferujące pobyty poza krajem, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W Hotelu Mikołajki co roku odbywają się dodatkowo imprezy karnawałowe. Sezon zimowy kończy się więc w okolicach marca, kiedy na znaczeniu zyskują pakiety wiosenne, regenerujące, oczyszczające po zimie – tłumaczy Ireneusz Czerski.

hotel-mikolajki-rekreacja

***
Hotel Mikołajki***** to pięciogwiazdkowy ekskluzywny obiekt wypoczynkowy na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach, z bogatą, elastyczną ofertą dla biznesu i gości indywidualnych. Wielokrotnie nagradzana restauracja, profesjonalna oferta SPA & Wellness Decus Aquae, designerskie wnętrze w najwyższym standardzie, przestronne sale konferencyjne i bankietowe, prywatna przystań jachtowa i unikatowe położenie nad Jeziorem Mikołajskim to najważniejsze obok najlepszej jakości usług wyróżniki Hotelu. Wnętrze mieści 24 luksusowe apartamenty, z ofertą wynajmu w systemie CONDO i 78 pokoi hotelowych. W ofercie dostępne są liczne pakiety stałe i okolicznościowe – w tym organizacja imprez integracyjnych, wesel i przyjęć do 300 gości. Do dyspozycji gości są trzy luksusowe punkty gastronomiczne – Restauracja a’la carte New Island Pub, Restauracja Yachtova oraz Klub After Dark.

Aktualna oferta i więcej informacji na www.hotelmikolajki.pl.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności